Supportexpand_more
| Velkommen | Danish / DKK
Ring til os8082 0090
notifications_active Bliv orienteret hvis prisen falder
Giv Mig Tilbud
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, så får du forskellen!

Find Billige Fly til Europa

Retur arrow_drop_down
1 Rejsende arrow_drop_down
Economy arrow_drop_down
Når du rejser fra Copenhagen, Billund, Aalborg eller et sted midt imellem, så er billige fly til Europa bare et enkelt klik væk. Søg efter flybilletter fra Denmark til steder på tværs af Europa og kom i gang med at booke din ferie, sabbatår eller forretningsrejse. Se Europa attraktioner og fordyb dig i herlighederne.
loyalty Bedste Købsgaranti Book og du kan annullere dine flyvninger GRATIS!
thumb_up Månedens Bedste Tilbud January Billetter mellem Danmark og Europa i January er 22% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on Gennemsnitlig Pris 1.222 kr. Den gennemsnitlige pris på et fly fra Danmark til Europa er 1.222 kr. .
thumb_down Måned med Værste Pris July Billetter mellem Danmark og Europa i July er 27% højere end den gennemsnitlige pris.
Vi går op i at yde førsteklassesservice til vores kunder.
Filtre
Rejsetype
filter_list close
Mellemlandinger
filter_list close
Rejselængde
filter_list close
Tider
filter_list close
Flyselskaber
filter_list close
Rens Filtre
Afgangslufthavn:
Copenhagen expand_more
attach_money Billigste
1.227 kr.204 kr.
Spar 83 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Ryanair
Uden Stop
03:50PM
05:20PM
Copenhagen (CPH) 1h 30m Düsseldorf (DUS)
Mon, Sep 16 Mon, Sep 16
Ryanair
Uden Stop
02:00PM
03:25PM
Düsseldorf (DUS) 1h 25m Copenhagen (CPH)
Sat, Sep 28 Sat, Sep 28
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Köln (CGN)
VARRIGHED:1h 30m
Ryanair
Fly FR 408 | Economy
flight_takeoff Mon, Sep 16 | 03:50PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Mon, Sep 16 | 05:20PM
Köln (CGN)
RETUR : Köln (CGN) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 25m
Ryanair
Fly FR 409 | Economy
flight_takeoff Sat, Sep 28 | 02:00PM
Köln (CGN)
flight_land Sat, Sep 28 | 03:25PM
Copenhagen (CPH)
directions_run Hurtigste
962 kr.249 kr.
Spar 74 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Ryanair
Uden Stop
10:35PM
11:25PM
Copenhagen (CPH) 1h 50m London (LHR)
Sat, Aug 03 Sat, Aug 03
Ryanair
Uden Stop
06:10PM
09:00PM
London (LHR) 1h 50m Copenhagen (CPH)
Tue, Aug 20 Tue, Aug 20
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Southend-on-Sea (SEN)
VARRIGHED:1h 50m
Ryanair
Fly FR 2701 | Economy
flight_takeoff Sat, Aug 03 | 10:35PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Sat, Aug 03 | 11:25PM
Southend-on-Sea (SEN)
RETUR : Southend-on-Sea (SEN) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 50m
Ryanair
Fly FR 2700 | Economy
flight_takeoff Tue, Aug 20 | 06:10PM
Southend-on-Sea (SEN)
flight_land Tue, Aug 20 | 09:00PM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
1.074 kr.244 kr.
Spar 77 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
08:10AM
09:35AM
Copenhagen (CPH) 1h 25m Prag (PRG)
Tue, Aug 20 Tue, Aug 20
Uden Stop
06:20AM
07:45AM
Prag (PRG) 1h 25m Copenhagen (CPH)
Tue, Aug 27 Tue, Aug 27
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Prag (PRG)
VARRIGHED:1h 25m
Ryanair
Fly FR 8221 | Economy
flight_takeoff Tue, Aug 20 | 08:10AM
Copenhagen (CPH)
flight_land Tue, Aug 20 | 09:35AM
Prag (PRG)
RETUR : Prag (PRG) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 25m
Ryanair
Fly FR 8220 | Economy
flight_takeoff Tue, Aug 27 | 06:20AM
Prag (PRG)
flight_land Tue, Aug 27 | 07:45AM
Copenhagen (CPH)
Wizz Air
866 kr.316 kr.
Spar 64 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
08:25PM
09:45PM
Copenhagen (CPH) 1h 20m Kraków (KRK)
Fri, Oct 04 Fri, Oct 04
Uden Stop
12:45PM
02:10PM
Kraków (KRK) 1h 25m Copenhagen (CPH)
Sun, Oct 06 Sun, Oct 06
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Malmø (MMX) TIL Katowice (KTW)
VARRIGHED:1h 20m
Wizz Air
Fly W6 1210 | Economy
flight_takeoff Fri, Oct 04 | 08:25PM
Malmø (MMX)
flight_land Fri, Oct 04 | 09:45PM
Katowice (KTW)
RETUR : Katowice (KTW) TIL Malmø (MMX)
VARRIGHED:1h 25m
Wizz Air
Fly W6 1209 | Economy
flight_takeoff Sun, Oct 06 | 12:45PM
Katowice (KTW)
flight_land Sun, Oct 06 | 02:10PM
Malmø (MMX)
Ryanair
927 kr.316 kr.
Spar 66 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
07:45PM
09:35PM
Copenhagen (CPH) 1h 50m Budapest (BUD)
Tue, Oct 01 Tue, Oct 01
Uden Stop
05:30PM
07:25PM
Budapest (BUD) 1h 55m Copenhagen (CPH)
Thu, Oct 10 Thu, Oct 10
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Budapest (BUD)
VARRIGHED:1h 50m
Ryanair
Fly FR 604 | Economy
flight_takeoff Tue, Oct 01 | 07:45PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Tue, Oct 01 | 09:35PM
Budapest (BUD)
RETUR : Budapest (BUD) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 55m
Ryanair
Fly FR 605 | Economy
flight_takeoff Thu, Oct 10 | 05:30PM
Budapest (BUD)
flight_land Thu, Oct 10 | 07:25PM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
917 kr.468 kr.
Spar 49 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
03:15PM
04:30PM
Copenhagen (CPH) 2h 15m Dublin (DUB)
Wed, Sep 04 Wed, Sep 04
Uden Stop
12:25PM
03:35PM
Dublin (DUB) 2h 10m Copenhagen (CPH)
Wed, Sep 11 Wed, Sep 11
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Dublin (DUB)
VARRIGHED:2h 15m
Ryanair
Fly FR 633 | Economy
flight_takeoff Wed, Sep 04 | 03:15PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Wed, Sep 04 | 04:30PM
Dublin (DUB)
RETUR : Dublin (DUB) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:2h 10m
Norwegian Air International
Fly D8 3607 | Economy
flight_takeoff Wed, Sep 11 | 12:25PM
Dublin (DUB)
flight_land Wed, Sep 11 | 03:35PM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air International
769 kr.586 kr.
Spar 24 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
03:40PM
06:15PM
Copenhagen (CPH) 1h 35m Helsinki (HEL)
Thu, Oct 03 Thu, Oct 03
Uden Stop
02:30PM
03:10PM
Helsinki (HEL) 1h 40m Copenhagen (CPH)
Mon, Oct 07 Mon, Oct 07
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Helsinki (HEL)
VARRIGHED:1h 35m
Norwegian Air International
Fly D8 265 | Economy
flight_takeoff Thu, Oct 03 | 03:40PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Thu, Oct 03 | 06:15PM
Helsinki (HEL)
RETUR : Helsinki (HEL) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 40m
Norwegian Air International
Fly D8 264 | Economy
flight_takeoff Mon, Oct 07 | 02:30PM
Helsinki (HEL)
flight_land Mon, Oct 07 | 03:10PM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
1.130 kr.591 kr.
Spar 48 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
08:20PM
11:30PM
Copenhagen (CPH) 9h 10m Alicante (ALC)
Tue, Sep 17 Tue, Sep 17
Uden Stop
04:45PM
07:55PM
Alicante (ALC) 2h 50m Copenhagen (CPH)
Tue, Oct 01 Tue, Oct 01
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Valencia (VLC)
VARRIGHED:9h 10m
Ryanair
Fly FR 7278 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 17 | 08:20PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Tue, Sep 17 | 11:30PM
Valencia (VLC)
RETUR : Valencia (VLC) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:2h 50m
Ryanair
Fly FR 7277 | Economy
flight_takeoff Tue, Oct 01 | 04:45PM
Valencia (VLC)
flight_land Tue, Oct 01 | 07:55PM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air Shuttle
983 kr.601 kr.
Spar 39 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
04:35PM
05:40PM
Copenhagen (CPH) 1h 5m Stockholm (ARN)
Mon, Jul 22 Mon, Jul 22
Uden Stop
03:30PM
04:40PM
Stockholm (ARN) 1h 10m Copenhagen (CPH)
Fri, Sep 06 Fri, Sep 06
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Malmø (MMX) TIL Stockholm (ARN)
VARRIGHED:1h 05m
Norwegian Air Shuttle
Fly DY 4054 | Economy
flight_takeoff Mon, Jul 22 | 04:35PM
Malmø (MMX)
flight_land Mon, Jul 22 | 05:40PM
Stockholm (ARN)
RETUR : Stockholm (ARN) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 10m
Norwegian Air International
Fly D8 3209 | Economy
flight_takeoff Fri, Sep 06 | 03:30PM
Stockholm (ARN)
flight_land Fri, Sep 06 | 04:40PM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
1.701 kr.616 kr.
Spar 64 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
10:50AM
02:40PM
Copenhagen (CPH) 3h 50m Málaga (AGP)
Tue, Aug 13 Tue, Aug 13
Uden Stop
06:45AM
10:25AM
Málaga (AGP) 3h 40m Copenhagen (CPH)
Wed, Aug 28 Wed, Aug 28
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Málaga (AGP)
VARRIGHED:3h 50m
Ryanair
Fly FR 4048 | Economy
flight_takeoff Tue, Aug 13 | 10:50AM
Copenhagen (CPH)
flight_land Tue, Aug 13 | 02:40PM
Málaga (AGP)
RETUR : Málaga (AGP) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:3h 40m
Ryanair
Fly FR 4047 | Economy
flight_takeoff Wed, Aug 28 | 06:45AM
Málaga (AGP)
flight_land Wed, Aug 28 | 10:25AM
Copenhagen (CPH)
Vueling Airlines
1.283 kr.626 kr.
Spar 51 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
08:45PM
10:45PM
Copenhagen (CPH) 3h 0m Paris (CDG)
Wed, Jul 24 Wed, Jul 24
Uden Stop
06:25AM
08:15AM
Paris (CDG) 50m Copenhagen (CPH)
Mon, Aug 26 Mon, Aug 26
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Paris (CDG)
VARRIGHED:3h 00m
Vueling Airlines
Fly VY 2845 | Economy
flight_takeoff Wed, Jul 24 | 08:45PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Wed, Jul 24 | 10:45PM
Paris (CDG)
RETUR : Paris (CDG) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:0h 50m
Vueling Airlines
Fly VY 2844 | Economy
flight_takeoff Mon, Aug 26 | 06:25AM
Paris (CDG)
flight_land Mon, Aug 26 | 08:15AM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air International
1.090 kr.631 kr.
Spar 42 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
07:10AM
08:10AM
Copenhagen (CPH) 1h 0m Berlin (TXL)
Sun, Jul 28 Sun, Jul 28
Uden Stop
05:40PM
06:40PM
Berlin (TXL) 1h 0m Copenhagen (CPH)
Wed, Aug 28 Wed, Aug 28
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL (SXF)
VARRIGHED:1h 00m
Norwegian Air International
Fly D8 3300 | Economy
flight_takeoff Sun, Jul 28 | 07:10AM
Copenhagen (CPH)
flight_land Sun, Jul 28 | 08:10AM
(SXF)
RETUR : (SXF) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 00m
Norwegian Air International
Fly D8 3303 | Economy
flight_takeoff Wed, Aug 28 | 05:40PM
(SXF)
flight_land Wed, Aug 28 | 06:40PM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air International
1.079 kr.636 kr.
Spar 41 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
08:35PM
11:25PM
Copenhagen (CPH) 2h 50m Barcelona (BCN)
Sat, Aug 03 Sat, Aug 03
Uden Stop
07:20AM
10:20AM
Barcelona (BCN) 3h 0m Copenhagen (CPH)
Fri, Sep 13 Fri, Sep 13
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Barcelona (BCN)
VARRIGHED:2h 50m
Norwegian Air International
Fly D8 5575 | Economy
flight_takeoff Sat, Aug 03 | 08:35PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Sat, Aug 03 | 11:25PM
Barcelona (BCN)
RETUR : Barcelona (BCN) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:3h 00m
Vueling Airlines
Fly VY 1870 | Economy
flight_takeoff Fri, Sep 13 | 07:20AM
Barcelona (BCN)
flight_land Fri, Sep 13 | 10:20AM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
1.242 kr.667 kr.
Spar 46 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
01:55PM
04:25PM
Copenhagen (CPH) 2h 30m Rom (FCO)
Sat, Aug 03 Sat, Aug 03
Uden Stop
10:55AM
01:25PM
Rom (FCO) 2h 30m Copenhagen (CPH)
Tue, Sep 03 Tue, Sep 03
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL (CIA)
VARRIGHED:2h 30m
Ryanair
Fly FR 406 | Economy
flight_takeoff Sat, Aug 03 | 01:55PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Sat, Aug 03 | 04:25PM
(CIA)
RETUR : (CIA) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:2h 30m
Ryanair
Fly FR 407 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 03 | 10:55AM
(CIA)
flight_land Tue, Sep 03 | 01:25PM
Copenhagen (CPH)
Ryanair
1.171 kr.703 kr.
Spar 40 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
1 Stop: STN
07:15AM
10:10PM
Copenhagen (CPH) 14h 55m Oslo (OSL)
Tue, Sep 03 Tue, Sep 03
1 Stop: STN
08:10AM
05:05PM
Oslo (OSL) 8h 55m Copenhagen (CPH)
Tue, Sep 17 Tue, Sep 17
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL (STN)
VARRIGHED:2h 00m
Ryanair
Fly FR 7383 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 03 | 07:15AM
Copenhagen (CPH)
flight_land Tue, Sep 03 | 08:15AM
(STN)
AFGÅR : (STN) TIL Oslo (OSL)
VARRIGHED:2h 05m
Ryanair
Fly FR 1394 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 03 | 07:05PM
(STN)
flight_land Tue, Sep 03 | 10:10PM
Oslo (OSL)
RETUR : Oslo (OSL) TIL (STN)
VARRIGHED:2h 05m
Ryanair
Fly FR 1393 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 17 | 08:10AM
Oslo (OSL)
flight_land Tue, Sep 17 | 09:15AM
(STN)
RETUR : (STN) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 45m
Ryanair
Fly FR 7382 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 17 | 02:20PM
(STN)
flight_land Tue, Sep 17 | 05:05PM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air International
1.146 kr.723 kr.
Spar 37 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
04:35PM
06:00PM
Copenhagen (CPH) 1h 25m Amsterdam (AMS)
Thu, Sep 12 Thu, Sep 12
Uden Stop
06:35PM
07:55PM
Amsterdam (AMS) 1h 20m Copenhagen (CPH)
Mon, Sep 16 Mon, Sep 16
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Amsterdam (AMS)
VARRIGHED:1h 25m
Norwegian Air International
Fly D8 3540 | Economy
flight_takeoff Thu, Sep 12 | 04:35PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Thu, Sep 12 | 06:00PM
Amsterdam (AMS)
RETUR : Amsterdam (AMS) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 20m
Norwegian Air International
Fly D8 3541 | Economy
flight_takeoff Mon, Sep 16 | 06:35PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Sep 16 | 07:55PM
Copenhagen (CPH)
Norwegian Air Shuttle
1.135 kr.754 kr.
Spar 34 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
09:55PM
11:15PM
Copenhagen (CPH) 1h 20m Bergen (BGO)
Fri, Aug 30 Fri, Aug 30
Uden Stop
08:05PM
09:25PM
Bergen (BGO) 1h 20m Copenhagen (CPH)
Mon, Sep 02 Mon, Sep 02
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL Bergen (BGO)
VARRIGHED:1h 20m
Norwegian Air Shuttle
Fly DY 969 | Economy
flight_takeoff Fri, Aug 30 | 09:55PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Fri, Aug 30 | 11:15PM
Bergen (BGO)
RETUR : Bergen (BGO) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 20m
Norwegian Air Shuttle
Fly DY 968 | Economy
flight_takeoff Mon, Sep 02 | 08:05PM
Bergen (BGO)
flight_land Mon, Sep 02 | 09:25PM
Copenhagen (CPH)
Scandinavian Airlines
2.251 kr.764 kr.
Spar 66 % af den gennemsnitlige pris på denne rute.
Uden Stop
07:55PM
09:30PM
Copenhagen (CPH) 1h 35m München (MUC)
Wed, Sep 18 Wed, Sep 18
Uden Stop
10:10PM
11:40PM
München (MUC) 1h 30m Copenhagen (CPH)
Tue, Sep 24 Tue, Sep 24
Indkluderer skatter og afgifter. Priser fremgår i DKK .
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Dette fly er prisfaldsbeskyttet. Hvis prisen falder, så får du differencen.
clear
AFGÅR : Copenhagen (CPH) TIL München (MUC)
VARRIGHED:1h 35m
Scandinavian Airlines
Fly SK 659 | Economy
flight_takeoff Wed, Sep 18 | 07:55PM
Copenhagen (CPH)
flight_land Wed, Sep 18 | 09:30PM
München (MUC)
RETUR : München (MUC) TIL Copenhagen (CPH)
VARRIGHED:1h 30m
Scandinavian Airlines
Fly SK 1660 | Economy
flight_takeoff Tue, Sep 24 | 10:10PM
München (MUC)
flight_land Tue, Sep 24 | 11:40PM
Copenhagen (CPH)
Beklager, der er ingen flyrejser der matcher din søgning. Prøv venligst at rydde alle tilvalgte filtre. warning

FAQ Om Fly til Europa

Hvilke flyselskaber flyver regelmæssigt til Europa fra Danmark ?

Mest populære flyselskaber, der regelmæssigt flyver fra Danmark til Europa, er Ryanair, Norwegian Air International og Wizz Air.

Hvilke er de billigste lufthavne at flyve til fra Danmark?

Den billigste lufthavn at flyve til i Europa fra Danmark er Copenhagen Airport (CPH). Du kan booke fly fra Copenhagen til London for 109 kr..
Vilkår & Betingelser Betingelserne kan finde anvendelse. Priserne er underlagt datobegrænsninger og tilgængelighed. Skatter, gebyrer og tillæg er inkluderet i de viste priser. Priserne kan afvige en smule fra det, der vises. FlightNetwork.com kontrollerer ikke flyselskabets inventar og er ikke underrettet om prisændringer på forhånd. Nogle priser er ikke aktive tilbud, de kan være et tilbud, som en besøgende tidligere har fundet.
notifications_active Bliv orienteret hvis prisen falder
Giv Mig Tilbud
Enkelt Retur Rundrejse
Voksne
indeterminate_check_box 1 add_box
Børn
indeterminate_check_box 0 add_box
Spædbørn
indeterminate_check_box 0 add_box
Economy Premium Economy Business Første