Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons80 02 68 96
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Europa

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Brussels, Brussels, Antwerpen of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Europa zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Belgium naar plaatsen in heel Europa en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Europa en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty Beste Koop Garantie Beste Koop Garantie Boek en je kunt je vlucht GRATIS annuleren!
thumb_up Månedens Bedste Tilbud March Billetter mellem België og Europa i March er 24% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on Gennemsnitlige Tilbudspris € 182 Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra België til Europa er € 182 .
thumb_down Månedens Dårligste Tilbud May Billetter mellem België og Europa i May er 29% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Brussels expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 139€ 27
Bespaar 80 % op de gemiddelde prijs voor deze route.
Ryanair
Non-stop
02:15PM
04:10PM
Brussels (BRU) 1h 55m Barcelona (BCN)
Tue, Oct 08 Tue, Oct 08
Ryanair
Non-stop
06:25AM
08:25AM
Barcelona (BCN) 2h 0m Brussels (BRU)
Thu, Oct 10 Thu, Oct 10
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : (CRL) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:1h 55m
Ryanair
Vlucht FR 2835 | Economie
flight_takeoff Tue, Oct 08 | 02:15PM
(CRL)
flight_land Tue, Oct 08 | 04:10PM
Barcelona (BCN)
RETOUR : Girona (GRO) Naar (CRL)
REISDUUR:2h 00m
Ryanair
Vlucht FR 6901 | Economie
flight_takeoff Thu, Oct 10 | 06:25AM
Girona (GRO)
flight_land Thu, Oct 10 | 08:25AM
(CRL)
directions_run Snelste
€ 90€ 37
Bespaar 59 % op de gemiddelde prijs voor deze route.
Ryanair
Non-stop
09:50AM
10:40AM
Brussels (BRU) 1h 50m Dublin (DUB)
Thu, Oct 24 Thu, Oct 24
Ryanair
Non-stop
04:30PM
07:15PM
Dublin (DUB) 1h 45m Brussels (BRU)
Wed, Oct 30 Wed, Oct 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussels (BRU) Naar Dublin (DUB)
REISDUUR:1h 50m
Ryanair
Vlucht FR 1453 | Economie
flight_takeoff Thu, Oct 24 | 09:50AM
Brussels (BRU)
flight_land Thu, Oct 24 | 10:40AM
Dublin (DUB)
RETOUR : Dublin (DUB) Naar Brussels (BRU)
REISDUUR:1h 45m
Ryanair
Vlucht FR 1456 | Economie
flight_takeoff Wed, Oct 30 | 04:30PM
Dublin (DUB)
flight_land Wed, Oct 30 | 07:15PM
Brussels (BRU)
Ryanair
€ 112€ 34
Bespaar 69 % op de gemiddelde prijs voor deze route.
Non-stop
08:15AM
09:45AM
Brussels (BRU) 1h 30m Praag (PRG)
Sat, Oct 19 Sat, Oct 19
Non-stop
08:55AM
10:30AM
Praag (PRG) 1h 35m Brussels (BRU)
Wed, Oct 23 Wed, Oct 23
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : (CRL) Naar Praag (PRG)
REISDUUR:1h 30m
Ryanair
Vlucht FR 2121 | Economie
flight_takeoff Sat, Oct 19 | 08:15AM
(CRL)
flight_land Sat, Oct 19 | 09:45AM
Praag (PRG)
RETOUR : Praag (PRG) Naar (CRL)
REISDUUR:1h 35m
Ryanair
Vlucht FR 2122 | Economie
flight_takeoff Wed, Oct 23 | 08:55AM
Praag (PRG)
flight_land Wed, Oct 23 | 10:30AM
(CRL)
Ryanair
€ 144€ 37
Bespaar 74 % op de gemiddelde prijs voor deze route.
Non-stop
10:10AM
12:25PM
Brussels (BRU) 2h 15m Rome (FCO)
Thu, Oct 17 Thu, Oct 17
Non-stop
07:00AM
09:20AM
Rome (FCO) 2h 20m Brussels (BRU)
Tue, Oct 22 Tue, Oct 22
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussels (BRU) Naar Rome (FCO)
REISDUUR:2h 15m
Ryanair
Vlucht FR 7010 | Economie
flight_takeoff Thu, Oct 17 | 10:10AM
Brussels (BRU)
flight_land Thu, Oct 17 | 12:25PM
Rome (FCO)
RETOUR : Rome (FCO) Naar Brussels (BRU)
REISDUUR:2h 20m
Ryanair
Vlucht FR 7000 | Economie
flight_takeoff Tue, Oct 22 | 07:00AM
Rome (FCO)
flight_land Tue, Oct 22 | 09:20AM
Brussels (BRU)
Ryanair
€ 160€ 47
Bespaar 70 % op de gemiddelde prijs voor deze route.
Non-stop
09:25PM
11:15PM
Brussels (BRU) 2h 50m Lissabon (LIS)
Fri, Nov 22 Fri, Nov 22
Non-stop
09:15AM
01:05PM
Lissabon (LIS) 2h 50m Brussels (BRU)
Sun, Nov 24 Sun, Nov 24
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussels (BRU) Naar Lissabon (LIS)
REISDUUR:2h 50m
Ryanair
Vlucht FR 2931 | Economie
flight_takeoff Fri, Nov 22 | 09:25PM
Brussels (BRU)
flight_land Fri, Nov 22 | 11:15PM
Lissabon (LIS)
RETOUR : Lissabon (LIS) Naar Brussels (BRU)
REISDUUR:2h 50m
Ryanair
Vlucht FR 2926 | Economie
flight_takeoff Sun, Nov 24 | 09:15AM
Lissabon (LIS)
flight_land Sun, Nov 24 | 01:05PM
Brussels (BRU)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Europa

Hoe lang duurt een vlucht van België naar Europa normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 1 uren en 45 minuten om van België naar Europa .

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf België ?

De goedkoopste luchthaven om naar Europa te vliegen vanaf België is Brussels Airport (BRU) . U kunt een vlucht boeken van Brussels naar Lissabon voor € 9.

Wat is de totale vluchtduur zonder tussenstops van België naar Europa ?

De totale directe reistijd tussen België en Europa is 1 uren en 30 minuten.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse