Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons80 02 68 96
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Noord-Amerika

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Brussel, Brussel, Antwerpen of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Noord-Amerika zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Belgium naar plaatsen in heel Noord-Amerika en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Noord-Amerika en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty
GRATIS Price Drop Protection
Hvis prisen falder, får du differencen!
thumb_up
Månedens Bedste Tilbud
Billetter mellem België og Noord-Amerika i October er 25% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on
Gennemsnitlige Tilbudspris
Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra België til Noord-Amerika er € 563 .
thumb_down
Månedens Dårligste Tilbud
Billetter mellem België og Noord-Amerika i July er 26% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Brussel expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 212
TUI fly Belgium
Non-stop
07:30AM
02:15PM
Brussel (BRU) 6h 45m Cancun (CUN)
Fri, May 24 Fri, May 24
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Cancun (CUN)
REISDUUR:6h 45m
TUI fly Belgium
Vlucht 193 | Economie
flight_takeoff Fri, May 24 | 07:30AM
Brussel (BRU)
flight_land Fri, May 24 | 02:15PM
Cancun (CUN)
directions_run Snelste
€ 360
Air Transat
Non-stop
11:50AM
01:35PM
Brussel (BRU) 1h 45m Montreal (YUL)
Fri, Jun 14 Fri, Jun 14
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Montreal (YUL)
REISDUUR: 1h 45m
Air Transat
Vlucht 155 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 11:50AM
Brussel (BRU)
flight_land Fri, Jun 14 | 01:35PM
Montreal (YUL)
TUI fly Belgium
€ 212
Non-stop
07:30AM
02:15PM
Brussel (BRU) 6h 45m Cancun (CUN)
Fri, May 24 Fri, May 24
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Cancun (CUN)
REISDUUR:6h 45m
TUI fly Belgium
Vlucht 193 | Economie
flight_takeoff Fri, May 24 | 07:30AM
Brussel (BRU)
flight_land Fri, May 24 | 02:15PM
Cancun (CUN)
Iberia Airlines
€ 221
1 Tussenstop: BCN
09:20PM
10:00PM
Brussel (BRU) 24h 40m Newark (EWR)
Wed, Oct 16 Thu, Oct 17
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 5m
Iberia Airlines
Vlucht 5337 | Economie
flight_takeoff Wed, Oct 16 | 09:20PM
Brussel (BRU)
flight_land Wed, Oct 16 | 11:25PM
Barcelona (BCN)
VERTREKT : Barcelona (BCN) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 50m
Iberia Airlines
Vlucht 2627 | Economie
flight_takeoff Thu, Oct 17 | 07:10PM
Barcelona (BCN)
flight_land Thu, Oct 17 | 10:00PM
(JFK)
Iberia Airlines
€ 221
1 Tussenstop: BCN
09:20PM
10:00PM
Brussel (BRU) 24h 40m Newark (EWR)
Wed, Oct 16 Thu, Oct 17
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 5m
Iberia Airlines
Vlucht 5337 | Economie
flight_takeoff Wed, Oct 16 | 09:20PM
Brussel (BRU)
flight_land Wed, Oct 16 | 11:25PM
Barcelona (BCN)
VERTREKT : Barcelona (BCN) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 50m
Iberia Airlines
Vlucht 2627 | Economie
flight_takeoff Thu, Oct 17 | 07:10PM
Barcelona (BCN)
flight_land Thu, Oct 17 | 10:00PM
(JFK)
Ukraine International Airlines
€ 288
1 Tussenstop: KBP
01:55PM
02:35PM
Brussel (BRU) 24h 40m Toronto (YYZ)
Sun, Sep 29 Mon, Sep 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Kiev (KBP)
REISDUUR:3h 55m
Ukraine International Airlines
Vlucht 146 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 29 | 01:55PM
Brussel (BRU)
flight_land Sun, Sep 29 | 05:50PM
Kiev (KBP)
VERTREKT : Kiev (KBP) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:3h 15m
Ukraine International Airlines
Vlucht 241 | Economie
flight_takeoff Mon, Sep 30 | 11:20AM
Kiev (KBP)
flight_land Mon, Sep 30 | 02:35PM
Toronto (YYZ)
Ukraine International Airlines
€ 288
1 Tussenstop: KBP
01:55PM
02:35PM
Brussel (BRU) 24h 40m Toronto (YYZ)
Sun, Sep 29 Mon, Sep 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Kiev (KBP)
REISDUUR:3h 55m
Ukraine International Airlines
Vlucht 146 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 29 | 01:55PM
Brussel (BRU)
flight_land Sun, Sep 29 | 05:50PM
Kiev (KBP)
VERTREKT : Kiev (KBP) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:3h 15m
Ukraine International Airlines
Vlucht 241 | Economie
flight_takeoff Mon, Sep 30 | 11:20AM
Kiev (KBP)
flight_land Mon, Sep 30 | 02:35PM
Toronto (YYZ)
Air Europa
€ 328
1 Tussenstop: MAD
10:45AM
08:15PM
Brussel (BRU) 9h 30m Los Angeles (LAX)
Wed, Jun 05 Wed, Jun 05
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Madrid (MAD)
REISDUUR:2h 25m
Air Europa
Vlucht 1172 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 05 | 10:45AM
Brussel (BRU)
flight_land Wed, Jun 05 | 01:10PM
Madrid (MAD)
VERTREKT : Madrid (MAD) Naar Los Angeles (LAX)
REISDUUR:3h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7743 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 05 | 05:00PM
Madrid (MAD)
flight_land Wed, Jun 05 | 08:15PM
Los Angeles (LAX)
Air Europa
€ 328
1 Tussenstop: MAD
10:45AM
08:15PM
Brussel (BRU) 9h 30m Los Angeles (LAX)
Wed, Jun 05 Wed, Jun 05
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Madrid (MAD)
REISDUUR:2h 25m
Air Europa
Vlucht 1172 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 05 | 10:45AM
Brussel (BRU)
flight_land Wed, Jun 05 | 01:10PM
Madrid (MAD)
VERTREKT : Madrid (MAD) Naar Los Angeles (LAX)
REISDUUR:3h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7743 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 05 | 05:00PM
Madrid (MAD)
flight_land Wed, Jun 05 | 08:15PM
Los Angeles (LAX)
Air Transat
€ 360
Non-stop
11:50AM
01:35PM
Brussel (BRU) 1h 45m Montreal (YUL)
Fri, Jun 14 Fri, Jun 14
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Brussel (BRU) Naar Montreal (YUL)
REISDUUR:1h 45m
Air Transat
Vlucht 155 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 11:50AM
Brussel (BRU)
flight_land Fri, Jun 14 | 01:35PM
Montreal (YUL)
Air Transat
€ 421
1 Tussenstop: CDG
07:17AM
01:05PM
Brussel (BRU) 5h 48m Vancouver (YVR)
Thu, Jun 20 Thu, Jun 20
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : (ZYR) Naar Parijs (CDG)
REISDUUR:1h 37m
Air Transat
Vlucht 6043 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 20 | 07:17AM
(ZYR)
flight_land Thu, Jun 20 | 08:54AM
Parijs (CDG)
VERTREKT : Parijs (CDG) Naar Vancouver (YVR)
REISDUUR:1h 5m
Air Transat
Vlucht 429 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 20 | 12:00PM
Parijs (CDG)
flight_land Thu, Jun 20 | 01:05PM
Vancouver (YVR)
Air Transat
€ 421
1 Tussenstop: CDG
07:17AM
01:05PM
Brussel (BRU) 5h 48m Vancouver (YVR)
Thu, Jun 20 Thu, Jun 20
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : (ZYR) Naar Parijs (CDG)
REISDUUR:1h 37m
Air Transat
Vlucht 6043 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 20 | 07:17AM
(ZYR)
flight_land Thu, Jun 20 | 08:54AM
Parijs (CDG)
VERTREKT : Parijs (CDG) Naar Vancouver (YVR)
REISDUUR:1h 5m
Air Transat
Vlucht 429 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 20 | 12:00PM
Parijs (CDG)
flight_land Thu, Jun 20 | 01:05PM
Vancouver (YVR)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Noord-Amerika

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen naar Noord-Amerika vanaf België ?

De populairste luchtvaartmaatschappijen die regelmatig vliegen van België naar Noord-Amerika zijn Air Transat, Iberia Airlines en Ukraine International Airlines .

Hoe lang duurt een vlucht van België naar Noord-Amerika normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 3 uren en 6 minuten om van België naar Noord-Amerika .

Wat is het gemiddelde aantal tussenstops dat andere mensen op deze route boeken ?

Gemiddeld maken andere reizigers 1 tussenstop/stops tussen België en Noord-Amerika. U kunt ook kiezen voor een rechtstreekse vlucht, aangezien er vele vluchten zonder tussenstops beschikbaar zijn op deze route.

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf België ?

De goedkoopste luchthaven om naar Noord-Amerika te vliegen vanaf België is Brussel Airport (BRU) . U kunt een vlucht boeken van Brussel naar Cancun voor € 212.

Wat is de totale vluchtduur zonder tussenstops van België naar Noord-Amerika ?

De totale directe reistijd tussen België en Noord-Amerikais 1 uren en 45 minuten.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse