Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons+1 877 496 4815
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Azië

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Amsterdam, Eindhoven, Curacao of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Azië zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Netherlands naar plaatsen in heel Azië en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Azië en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty
GRATIS Price Drop Protection
Hvis prisen falder, får du differencen!
thumb_up
Månedens Bedste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Azië i February er 12% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on
Gennemsnitlige Tilbudspris
Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra Nederland til Azië er € 638 .
thumb_down
Månedens Dårligste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Azië i July er 12% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Amsterdam expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 274
Norwegian Air Shuttle
1 Tussenstop: ARN
10:40AM
06:55AM
Amsterdam (AMS) 20h 15m Bangkok (BKK)
Sun, Sep 01 Mon, Sep 02
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Stockholm (ARN)
REISDUUR:2h 0m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 4530 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 01 | 10:40AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sun, Sep 01 | 12:40PM
Stockholm (ARN)
VERTREKT : Stockholm (ARN) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:16h 0m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7205 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 01 | 02:55PM
Stockholm (ARN)
flight_land Mon, Sep 02 | 06:55AM
Bangkok (BKK)
directions_run Snelste
€ 289
Aeroflot Russian Airlines
1 Tussenstop: SVO
01:15PM
06:40AM
Amsterdam (AMS) 17h 25m New Delhi (DEL)
Sat, May 25 Sun, May 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR: 4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, May 25 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar New Delhi (DEL)
REISDUUR: 11h 50m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 232 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 06:50PM
(SVO)
flight_land Sun, May 26 | 06:40AM
New Delhi (DEL)
Norwegian Air Shuttle
€ 274
1 Tussenstop: ARN
10:40AM
06:55AM
Amsterdam (AMS) 20h 15m Bangkok (BKK)
Sun, Sep 01 Mon, Sep 02
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Stockholm (ARN)
REISDUUR:2h 0m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 4530 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 01 | 10:40AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sun, Sep 01 | 12:40PM
Stockholm (ARN)
VERTREKT : Stockholm (ARN) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:16h 0m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7205 | Economie
flight_takeoff Sun, Sep 01 | 02:55PM
Stockholm (ARN)
flight_land Mon, Sep 02 | 06:55AM
Bangkok (BKK)
Oman Air
€ 280
2 Tussenstops: ZRH,MCT
05:20PM
03:00AM
Amsterdam (AMS) 33h 40m Mumbai (BOM)
Wed, Sep 04 Fri, Sep 06
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Wed, Sep 04 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Sep 04 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Wed, Sep 04 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Thu, Sep 05 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Mumbai (BOM)
REISDUUR:4h 20m
Oman Air
Vlucht 205 | Economie
flight_takeoff Thu, Sep 05 | 10:40PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Fri, Sep 06 | 03:00AM
Mumbai (BOM)
Oman Air
€ 280
2 Tussenstops: ZRH,MCT
05:20PM
03:00AM
Amsterdam (AMS) 33h 40m Mumbai (BOM)
Wed, Sep 04 Fri, Sep 06
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Wed, Sep 04 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Sep 04 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Wed, Sep 04 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Thu, Sep 05 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Mumbai (BOM)
REISDUUR:4h 20m
Oman Air
Vlucht 205 | Economie
flight_takeoff Thu, Sep 05 | 10:40PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Fri, Sep 06 | 03:00AM
Mumbai (BOM)
Aeroflot Russian Airlines
€ 289
1 Tussenstop: SVO
01:15PM
06:40AM
Amsterdam (AMS) 17h 25m New Delhi (DEL)
Sat, May 25 Sun, May 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, May 25 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar New Delhi (DEL)
REISDUUR:11h 50m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 232 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 06:50PM
(SVO)
flight_land Sun, May 26 | 06:40AM
New Delhi (DEL)
China Eastern Airlines
€ 301
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
03:35PM
Amsterdam (AMS) 26h 55m Singapore (SIN)
Wed, May 29 Thu, May 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Singapore (SIN)
REISDUUR:5h 20m
China Eastern Airlines
Vlucht 567 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 10:15AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 03:35PM
Singapore (SIN)
China Eastern Airlines
€ 301
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
03:35PM
Amsterdam (AMS) 26h 55m Singapore (SIN)
Wed, May 29 Thu, May 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Singapore (SIN)
REISDUUR:5h 20m
China Eastern Airlines
Vlucht 567 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 10:15AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 03:35PM
Singapore (SIN)
China Eastern Airlines
€ 302
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
10:30PM
Amsterdam (AMS) 33h 50m Jakarta (CGK)
Mon, Jun 03 Tue, Jun 04
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 03 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 04 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Jakarta (CGK)
REISDUUR:5h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 7021 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 04 | 05:25PM
Shanghai (PVG)
flight_land Tue, Jun 04 | 10:30PM
Jakarta (CGK)
China Eastern Airlines
€ 302
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
10:30PM
Amsterdam (AMS) 33h 50m Jakarta (CGK)
Mon, Jun 03 Tue, Jun 04
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 03 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 04 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Jakarta (CGK)
REISDUUR:5h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 7021 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 04 | 05:25PM
Shanghai (PVG)
flight_land Tue, Jun 04 | 10:30PM
Jakarta (CGK)
China Eastern Airlines
€ 301
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
12:55AM
Amsterdam (AMS) 36h 15m Kuala Lumpur (KUL)
Mon, May 27 Wed, May 29
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Mon, May 27 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, May 28 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Kuala Lumpur (KUL)
REISDUUR:6h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 9861 | Economie
flight_takeoff Tue, May 28 | 06:50PM
Shanghai (PVG)
flight_land Wed, May 29 | 12:55AM
Kuala Lumpur (KUL)
China Eastern Airlines
€ 301
1 Tussenstop: PVG
12:40PM
02:50PM
Amsterdam (AMS) 26h 10m Kuala Lumpur (KUL)
Fri, Jun 07 Sat, Jun 08
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 07 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, Jun 08 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Kuala Lumpur (KUL)
REISDUUR:5h 55m
China Eastern Airlines
Vlucht 9801 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 08 | 08:55AM
Shanghai (PVG)
flight_land Sat, Jun 08 | 02:50PM
Kuala Lumpur (KUL)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Azië

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen naar Azië vanaf Nederland ?

De populairste luchtvaartmaatschappijen die regelmatig vliegen van Nederland naar Azië zijn China Eastern Airlines, Oman Air en Norwegian Air Shuttle .

Hoe lang duurt een vlucht van Nederland naar Azië normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 18 uren en 21 minuten om van Nederland naar Azië .

Wat is het gemiddelde aantal tussenstops dat andere mensen op deze route boeken ?

Gemiddeld maken andere reizigers 1 tussenstop/stops tussen Nederland en Azië. U kunt ook kiezen voor een rechtstreekse vlucht, aangezien er vele vluchten zonder tussenstops beschikbaar zijn op deze route.

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf Nederland ?

De goedkoopste luchthaven om naar Azië te vliegen vanaf Nederland is Amsterdam Airport (AMS) . U kunt een vlucht boeken van Amsterdam naar Bangkok voor € 274.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse