Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons+1 877 496 4815
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Europa

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Amsterdam, Eindhoven, Curacao of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Europa zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Netherlands naar plaatsen in heel Europa en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Europa en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty
GRATIS Price Drop Protection
Hvis prisen falder, får du differencen!
thumb_up
Månedens Bedste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Europa i November er 11% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on
Gennemsnitlige Tilbudspris
Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra Nederland til Europa er € 183 .
thumb_down
Månedens Dårligste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Europa i July er 12% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Amsterdam expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 27
Ryanair
Non-stop
09:40PM
10:20PM
Amsterdam (AMS) 40m Dublin (DUB)
Wed, Jun 19 Wed, Jun 19
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Dublin (DUB)
REISDUUR:0h 40m
Ryanair
Vlucht 3007 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 19 | 09:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Jun 19 | 10:20PM
Dublin (DUB)
directions_run Snelste
€ 41
Vueling Airlines
Non-stop
01:40PM
03:30PM
Amsterdam (AMS) 1h 50m Milaan (MXP)
Thu, Jun 13 Thu, Jun 13
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Milaan (MXP)
REISDUUR: 1h 50m
Vueling Airlines
Vlucht 8436 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 13 | 01:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 13 | 03:30PM
Milaan (MXP)
Ryanair
€ 31
Non-stop
07:20PM
10:20PM
Amsterdam (AMS) 3h 0m Malaga (AGP)
Wed, Jun 12 Wed, Jun 12
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Malaga (AGP)
REISDUUR:3h 0m
Ryanair
Vlucht 2335 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 07:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Jun 12 | 10:20PM
Malaga (AGP)
Transavia Airlines
€ 47
Non-stop
06:40PM
08:20PM
Amsterdam (AMS) 1h 40m Wenen (VIE)
Mon, Jun 24 Mon, Jun 24
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Rotterdam (RTM) Naar Wenen (VIE)
REISDUUR:1h 40m
Transavia Airlines
Vlucht 5293 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 24 | 06:40PM
Rotterdam (RTM)
flight_land Mon, Jun 24 | 08:20PM
Wenen (VIE)
Vueling Airlines
€ 48
Non-stop
07:00AM
09:20AM
Amsterdam (AMS) 2h 20m Barcelona (BCN)
Sun, Jun 09 Sun, Jun 09
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 20m
Vueling Airlines
Vlucht 8318 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 09 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sun, Jun 09 | 09:20AM
Barcelona (BCN)
Czech Airlines
€ 55
Non-stop
07:45PM
09:15PM
Amsterdam (AMS) 1h 30m Praag (PRG)
Mon, Jun 10 Mon, Jun 10
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Praag (PRG)
REISDUUR:1h 30m
Czech Airlines
Vlucht 619 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 10 | 07:45PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 10 | 09:15PM
Praag (PRG)
Iberia Airlines
€ 61
Non-stop
07:00PM
07:10PM
Amsterdam (AMS) 10m Londen (LHR)
Thu, Jun 13 Thu, Jun 13
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (LTN)
REISDUUR:0h 10m
Iberia Airlines
Vlucht 5310 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 13 | 07:00PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 13 | 07:10PM
(LTN)
Norwegian Air Shuttle
€ 62
Non-stop
09:45PM
11:30PM
Amsterdam (AMS) 1h 45m Oslo (OSL)
Mon, Jun 17 Mon, Jun 17
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Oslo (OSL)
REISDUUR:1h 45m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 1259 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 17 | 09:45PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 17 | 11:30PM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
€ 64
Non-stop
09:20PM
11:20PM
Amsterdam (AMS) 2h 0m Stockholm (ARN)
Tue, Jun 04 Tue, Jun 04
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Stockholm (ARN)
REISDUUR:2h 0m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 4532 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 04 | 09:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 04 | 11:20PM
Stockholm (ARN)
Ryanair
€ 74
1 Tussenstop: DUB
10:00AM
09:30PM
Amsterdam (AMS) 11h 30m Edinburgh (EDI)
Wed, Jun 12 Wed, Jun 12
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Dublin (DUB)
REISDUUR:0h 40m
Ryanair
Vlucht 3101 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 10:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Jun 12 | 10:40AM
Dublin (DUB)
VERTREKT : Dublin (DUB) Naar Glasgow (GLA)
REISDUUR:1h 0m
Ryanair
Vlucht 5776 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 08:30PM
Dublin (DUB)
flight_land Wed, Jun 12 | 09:30PM
Glasgow (GLA)
TAP Portugal
€ 83
1 Tussenstop: LIS
07:45PM
12:15AM
Amsterdam (AMS) 4h 30m Porto (OPO)
Mon, Sep 16 Tue, Sep 17
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Lissabon (LIS)
REISDUUR:2h 0m
TAP Portugal
Vlucht 671 | Economie
flight_takeoff Mon, Sep 16 | 07:45PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Sep 16 | 09:45PM
Lissabon (LIS)
VERTREKT : Lissabon (LIS) Naar Porto (OPO)
REISDUUR:0h 55m
TAP Portugal
Vlucht 1928 | Economie
flight_takeoff Mon, Sep 16 | 11:20PM
Lissabon (LIS)
flight_land Tue, Sep 17 | 12:15AM
Porto (OPO)
Air Serbia
€ 88
1 Tussenstop: BEG
09:10PM
07:40PM
Amsterdam (AMS) 22h 30m Parijs (CDG)
Mon, Jun 03 Tue, Jun 04
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Belgrado (BEG)
REISDUUR:2h 15m
Air Serbia
Vlucht 365 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 03 | 09:10PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 03 | 11:25PM
Belgrado (BEG)
VERTREKT : Belgrado (BEG) Naar Parijs (CDG)
REISDUUR:2h 35m
Air Serbia
Vlucht 314 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 04 | 05:05PM
Belgrado (BEG)
flight_land Tue, Jun 04 | 07:40PM
Parijs (CDG)
Ryanair
€ 90
1 Tussenstop: DUB
10:00AM
08:50PM
Amsterdam (AMS) 10h 50m Kiev (KBP)
Thu, Aug 15 Thu, Aug 15
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Dublin (DUB)
REISDUUR:0h 40m
Ryanair
Vlucht 3101 | Economie
flight_takeoff Thu, Aug 15 | 10:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Aug 15 | 10:40AM
Dublin (DUB)
VERTREKT : Dublin (DUB) Naar Kiev (KBP)
REISDUUR:5h 50m
Ryanair
Vlucht 9229 | Economie
flight_takeoff Thu, Aug 15 | 03:00PM
Dublin (DUB)
flight_land Thu, Aug 15 | 08:50PM
Kiev (KBP)
Air Baltic
€ 90
1 Tussenstop: RIX
06:50PM
06:45PM
Amsterdam (AMS) 23h 55m Warsaw (WAW)
Mon, Sep 23 Tue, Sep 24
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Riga (RIX)
REISDUUR:3h 15m
Air Baltic
Vlucht 620 | Economie
flight_takeoff Mon, Sep 23 | 06:50PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Sep 23 | 10:05PM
Riga (RIX)
VERTREKT : Riga (RIX) Naar Warsaw (WAW)
REISDUUR:0h 25m
Air Baltic
Vlucht 467 | Economie
flight_takeoff Tue, Sep 24 | 06:20PM
Riga (RIX)
flight_land Tue, Sep 24 | 06:45PM
Warsaw (WAW)
Eurowings
€ 94
1 Tussenstop: HAM
08:15AM
02:15PM
Amsterdam (AMS) 6h 0m Split (SPU)
Mon, May 27 Mon, May 27
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Hamburg (HAM)
REISDUUR:1h 5m
Eurowings
Vlucht 7181 | Economie
flight_takeoff Mon, May 27 | 08:15AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, May 27 | 09:20AM
Hamburg (HAM)
VERTREKT : Hamburg (HAM) Naar Split (SPU)
REISDUUR:2h 0m
Eurowings
Vlucht 7984 | Economie
flight_takeoff Mon, May 27 | 12:15PM
Hamburg (HAM)
flight_land Mon, May 27 | 02:15PM
Split (SPU)
Eurowings
€ 96
1 Tussenstop: STR
05:05PM
09:00PM
Amsterdam (AMS) 3h 55m Boedapest (BUD)
Fri, Jun 28 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Stuttgart (STR)
REISDUUR:1h 20m
Eurowings
Vlucht 2181 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 28 | 05:05PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Fri, Jun 28 | 06:25PM
Stuttgart (STR)
VERTREKT : Stuttgart (STR) Naar Boedapest (BUD)
REISDUUR:1h 30m
Eurowings
Vlucht 2784 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 28 | 07:30PM
Stuttgart (STR)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:00PM
Boedapest (BUD)
Scandinavian Airlines
€ 97
1 Tussenstop: CPH
05:40PM
09:30PM
Amsterdam (AMS) 3h 50m München (MUC)
Tue, Jun 11 Tue, Jun 11
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Kopenhagen (CPH)
REISDUUR:1h 20m
Scandinavian Airlines
Vlucht 1550 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 11 | 05:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 11 | 07:00PM
Kopenhagen (CPH)
VERTREKT : Kopenhagen (CPH) Naar München (MUC)
REISDUUR:1h 35m
Scandinavian Airlines
Vlucht 659 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 11 | 07:55PM
Kopenhagen (CPH)
flight_land Tue, Jun 11 | 09:30PM
München (MUC)
Alitalia
€ 102
1 Tussenstop: FCO
12:05PM
09:20AM
Amsterdam (AMS) 21h 15m Venetië (VCE)
Wed, Aug 14 Thu, Aug 15
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Rome (FCO)
REISDUUR:2h 15m
Alitalia
Vlucht 107 | Economie
flight_takeoff Wed, Aug 14 | 12:05PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Aug 14 | 02:20PM
Rome (FCO)
VERTREKT : Rome (FCO) Naar Venetië (VCE)
REISDUUR:1h 5m
Alitalia
Vlucht 1471 | Economie
flight_takeoff Thu, Aug 15 | 08:15AM
Rome (FCO)
flight_land Thu, Aug 15 | 09:20AM
Venetië (VCE)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Europa

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen naar Europa vanaf Nederland ?

De populairste luchtvaartmaatschappijen die regelmatig vliegen van Nederland naar Europa zijn Ryanair, Air Baltic en Eurowings .

Hoe lang duurt een vlucht van Nederland naar Europa normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 0 uren en 30 minuten om van Nederland naar Europa .

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf Nederland ?

De goedkoopste luchthaven om naar Europa te vliegen vanaf Nederland is Amsterdam Airport (AMS) . U kunt een vlucht boeken van Amsterdam naar Dublin voor € 27.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse