Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons+1 877 496 4815
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Noord-Amerika

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Amsterdam, Eindhoven, Curacao of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Noord-Amerika zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Netherlands naar plaatsen in heel Noord-Amerika en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Noord-Amerika en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty
GRATIS Price Drop Protection
Hvis prisen falder, får du differencen!
thumb_up
Månedens Bedste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Noord-Amerika i February er 37% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on
Gennemsnitlige Tilbudspris
Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra Nederland til Noord-Amerika er € 554 .
thumb_down
Månedens Dårligste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Noord-Amerika i July er 22% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Amsterdam expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 182
Norwegian Air Shuttle
Non-stop
03:15PM
05:30PM
Amsterdam (AMS) 2h 15m Newark (EWR)
Wed, Nov 06 Wed, Nov 06
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7701 | Economie
flight_takeoff Wed, Nov 06 | 03:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Nov 06 | 05:30PM
(JFK)
directions_run Snelste
€ 284
Air Canada
Non-stop
04:30PM
08:45PM
Curacao (CUR) 4h 15m Toronto (YYZ)
Sun, Dec 29 Sun, Dec 29
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Curacao (CUR) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR: 4h 15m
Air Canada
Vlucht 951 | Economie
flight_takeoff Sun, Dec 29 | 04:30PM
Curacao (CUR)
flight_land Sun, Dec 29 | 08:45PM
Toronto (YYZ)
United Airlines
€ 193
2 Tussenstops: EWR,CLE
01:30PM
07:35PM
St Maarten (SXM) 30h 5m Toronto (YYZ)
Sat, May 25 Sun, May 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : St Maarten (SXM) Naar Newark (EWR)
REISDUUR:4h 40m
United Airlines
Vlucht 1677 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 01:30PM
St Maarten (SXM)
flight_land Sat, May 25 | 06:10PM
Newark (EWR)
VERTREKT : Newark (EWR) Naar Cleveland (CLE)
REISDUUR:1h 44m
United Airlines
Vlucht 3436 | Economie
flight_takeoff Sun, May 26 | 08:45AM
Newark (EWR)
flight_land Sun, May 26 | 10:29AM
Cleveland (CLE)
VERTREKT : Cleveland (CLE) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:1h 5m
United Airlines
Vlucht 8137 | Economie
flight_takeoff Sun, May 26 | 06:30PM
Cleveland (CLE)
flight_land Sun, May 26 | 07:35PM
Toronto (YYZ)
United Airlines
€ 194
2 Tussenstops: EWR,CLE
01:30PM
03:31PM
St Maarten (SXM) 26h 1m Toronto (YYZ)
Sat, May 25 Sun, May 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : St Maarten (SXM) Naar Newark (EWR)
REISDUUR:4h 40m
United Airlines
Vlucht 1677 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 01:30PM
St Maarten (SXM)
flight_land Sat, May 25 | 06:10PM
Newark (EWR)
VERTREKT : Newark (EWR) Naar Cleveland (CLE)
REISDUUR:1h 44m
United Airlines
Vlucht 3436 | Economie
flight_takeoff Sun, May 26 | 08:45AM
Newark (EWR)
flight_land Sun, May 26 | 10:29AM
Cleveland (CLE)
VERTREKT : Cleveland (CLE) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:1h 6m
United Airlines
Vlucht 8381 | Economie
flight_takeoff Sun, May 26 | 02:25PM
Cleveland (CLE)
flight_land Sun, May 26 | 03:31PM
Toronto (YYZ)
Vueling Airlines
€ 276
1 Tussenstop: BCN
07:00AM
09:00PM
Amsterdam (AMS) 14h 0m Newark (EWR)
Wed, Jun 12 Wed, Jun 12
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 20m
Vueling Airlines
Vlucht 8318 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Wed, Jun 12 | 09:20AM
Barcelona (BCN)
VERTREKT : Barcelona (BCN) Naar Newark (EWR)
REISDUUR:2h 35m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7195 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 06:25PM
Barcelona (BCN)
flight_land Wed, Jun 12 | 09:00PM
Newark (EWR)
Air Canada
€ 284
Non-stop
04:30PM
08:45PM
Curacao (CUR) 4h 15m Toronto (YYZ)
Sun, Dec 29 Sun, Dec 29
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Curacao (CUR) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:4h 15m
Air Canada
Vlucht 951 | Economie
flight_takeoff Sun, Dec 29 | 04:30PM
Curacao (CUR)
flight_land Sun, Dec 29 | 08:45PM
Toronto (YYZ)
Norwegian Air Shuttle
€ 293
1 Tussenstop: JFK
03:15PM
06:19PM
Amsterdam (AMS) 27h 4m Atlanta (ATL)
Thu, Sep 12 Fri, Sep 13
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7701 | Economie
flight_takeoff Thu, Sep 12 | 03:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Sep 12 | 05:30PM
(JFK)
VERTREKT : Newark (EWR) Naar Atlanta (ATL)
REISDUUR:2h 35m
Spirit Airlines
Vlucht 1805 | Economie
flight_takeoff Fri, Sep 13 | 03:44PM
Newark (EWR)
flight_land Fri, Sep 13 | 06:19PM
Atlanta (ATL)
Vueling Airlines
€ 301
1 Tussenstop: BCN
07:00AM
04:30PM
Amsterdam (AMS) 9h 30m Chicago (ORD)
Fri, Jun 14 Fri, Jun 14
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 20m
Vueling Airlines
Vlucht 8318 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Fri, Jun 14 | 09:20AM
Barcelona (BCN)
VERTREKT : Barcelona (BCN) Naar Chicago (ORD)
REISDUUR:2h 25m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7155 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 02:05PM
Barcelona (BCN)
flight_land Fri, Jun 14 | 04:30PM
Chicago (ORD)
Vueling Airlines
€ 301
1 Tussenstop: BCN
07:00AM
04:30PM
Amsterdam (AMS) 9h 30m Chicago (ORD)
Fri, Jun 14 Fri, Jun 14
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Barcelona (BCN)
REISDUUR:2h 20m
Vueling Airlines
Vlucht 8318 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Fri, Jun 14 | 09:20AM
Barcelona (BCN)
VERTREKT : Barcelona (BCN) Naar Chicago (ORD)
REISDUUR:2h 25m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7155 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 02:05PM
Barcelona (BCN)
flight_land Fri, Jun 14 | 04:30PM
Chicago (ORD)
Norwegian Air Shuttle
€ 333
1 Tussenstop: JFK
03:15PM
10:25AM
Amsterdam (AMS) 19h 10m San Francisco (SFO)
Tue, Jun 11 Wed, Jun 12
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7701 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 11 | 03:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 11 | 05:30PM
(JFK)
VERTREKT : (JFK) Naar San Francisco (SFO)
REISDUUR:3h 25m
Alaska Airlines
Vlucht 769 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 07:00AM
(JFK)
flight_land Wed, Jun 12 | 10:25AM
San Francisco (SFO)
Norwegian Air Shuttle
€ 333
1 Tussenstop: JFK
03:15PM
10:25AM
Amsterdam (AMS) 19h 10m San Francisco (SFO)
Tue, Jun 11 Wed, Jun 12
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (JFK)
REISDUUR:2h 15m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7701 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 11 | 03:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 11 | 05:30PM
(JFK)
VERTREKT : (JFK) Naar San Francisco (SFO)
REISDUUR:3h 25m
Alaska Airlines
Vlucht 769 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 12 | 07:00AM
(JFK)
flight_land Wed, Jun 12 | 10:25AM
San Francisco (SFO)
Norwegian Air Shuttle
€ 343
2 Tussenstops: OSL,FLL
01:40PM
07:58AM
Amsterdam (AMS) 18h 18m Atlanta (ATL)
Fri, Jun 14 Sat, Jun 15
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Oslo (OSL)
REISDUUR:1h 45m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 1257 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 01:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Fri, Jun 14 | 03:25PM
Oslo (OSL)
VERTREKT : Oslo (OSL) Naar Fort Lauderdale (FLL)
REISDUUR:3h 40m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7031 | Economie
flight_takeoff Fri, Jun 14 | 05:20PM
Oslo (OSL)
flight_land Fri, Jun 14 | 09:00PM
Fort Lauderdale (FLL)
VERTREKT : Fort Lauderdale (FLL) Naar Atlanta (ATL)
REISDUUR:1h 58m
Spirit Airlines
Vlucht 1076 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 15 | 06:00AM
Fort Lauderdale (FLL)
flight_land Sat, Jun 15 | 07:58AM
Atlanta (ATL)
Air Transat
€ 349
Non-stop
03:00PM
05:20PM
Amsterdam (AMS) 2h 20m Toronto (YYZ)
Mon, Jun 10 Mon, Jun 10
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:2h 20m
Air Transat
Vlucht 341 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 10 | 03:00PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 10 | 05:20PM
Toronto (YYZ)
Air Transat
€ 349
Non-stop
03:00PM
05:20PM
Amsterdam (AMS) 2h 20m Toronto (YYZ)
Mon, Jun 10 Mon, Jun 10
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Toronto (YYZ)
REISDUUR:2h 20m
Air Transat
Vlucht 341 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 10 | 03:00PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 10 | 05:20PM
Toronto (YYZ)
Vueling Airlines
€ 361
1 Tussenstop: LTN
07:00AM
02:10PM
Amsterdam (AMS) 7h 10m Orlando (MCO)
Sat, May 25 Sat, May 25
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (LTN)
REISDUUR:0h 10m
Vueling Airlines
Vlucht 8404 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, May 25 | 07:10AM
(LTN)
VERTREKT : (LGW) Naar Orlando (MCO)
REISDUUR:4h 20m
Norwegian Air UK
Vlucht 7057 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 09:50AM
(LGW)
flight_land Sat, May 25 | 02:10PM
Orlando (MCO)
Vueling Airlines
€ 361
1 Tussenstop: LTN
07:00AM
02:10PM
Amsterdam (AMS) 7h 10m Orlando (MCO)
Sat, May 25 Sat, May 25
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (LTN)
REISDUUR:0h 10m
Vueling Airlines
Vlucht 8404 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 07:00AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, May 25 | 07:10AM
(LTN)
VERTREKT : (LGW) Naar Orlando (MCO)
REISDUUR:4h 20m
Norwegian Air UK
Vlucht 7057 | Economie
flight_takeoff Sat, May 25 | 09:50AM
(LGW)
flight_land Sat, May 25 | 02:10PM
Orlando (MCO)
Norwegian Air Shuttle
€ 366
2 Tussenstops: OSL,FLL
01:40PM
06:58PM
Amsterdam (AMS) 29h 18m Baltimore (BWI)
Mon, Jun 17 Tue, Jun 18
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Oslo (OSL)
REISDUUR:1h 45m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 1257 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 17 | 01:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 17 | 03:25PM
Oslo (OSL)
VERTREKT : Oslo (OSL) Naar Fort Lauderdale (FLL)
REISDUUR:3h 40m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7031 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 17 | 05:20PM
Oslo (OSL)
flight_land Mon, Jun 17 | 09:00PM
Fort Lauderdale (FLL)
VERTREKT : Fort Lauderdale (FLL) Naar Baltimore (BWI)
REISDUUR:2h 38m
Spirit Airlines
Vlucht 414 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 18 | 04:20PM
Fort Lauderdale (FLL)
flight_land Tue, Jun 18 | 06:58PM
Baltimore (BWI)
Norwegian Air Shuttle
€ 366
2 Tussenstops: OSL,FLL
01:40PM
06:58PM
Amsterdam (AMS) 29h 18m Baltimore (BWI)
Mon, Jun 17 Tue, Jun 18
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Oslo (OSL)
REISDUUR:1h 45m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 1257 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 17 | 01:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jun 17 | 03:25PM
Oslo (OSL)
VERTREKT : Oslo (OSL) Naar Fort Lauderdale (FLL)
REISDUUR:3h 40m
Norwegian Air Shuttle
Vlucht 7031 | Economie
flight_takeoff Mon, Jun 17 | 05:20PM
Oslo (OSL)
flight_land Mon, Jun 17 | 09:00PM
Fort Lauderdale (FLL)
VERTREKT : Fort Lauderdale (FLL) Naar Baltimore (BWI)
REISDUUR:2h 38m
Spirit Airlines
Vlucht 414 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 18 | 04:20PM
Fort Lauderdale (FLL)
flight_land Tue, Jun 18 | 06:58PM
Baltimore (BWI)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Noord-Amerika

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen naar Noord-Amerika vanaf Nederland ?

De populairste luchtvaartmaatschappijen die regelmatig vliegen van Nederland naar Noord-Amerika zijn Norwegian Air Shuttle, Alaska Airlines en United Airlines .

Hoe lang duurt een vlucht van Nederland naar Noord-Amerika normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 2 uren en 15 minuten om van Nederland naar Noord-Amerika .

Wat is het gemiddelde aantal tussenstops dat andere mensen op deze route boeken ?

Gemiddeld maken andere reizigers 2 tussenstop/stops tussen Nederland en Noord-Amerika. U kunt ook kiezen voor een rechtstreekse vlucht, aangezien er vele vluchten zonder tussenstops beschikbaar zijn op deze route.

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf Nederland ?

De goedkoopste luchthaven om naar Noord-Amerika te vliegen vanaf Nederland is Amsterdam Airport (AMS) . U kunt een vlucht boeken van Amsterdam naar Newark voor € 182.

Wat is de totale vluchtduur zonder tussenstops van Nederland naar Noord-Amerika ?

De totale directe reistijd tussen Nederland en Noord-Amerikais 2 uren en 15 minuten.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse