Ondersteuningexpand_more
| Welkom | Dutch / EUR
Bel ons+1 877 496 4815
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Hvis prisen falder, får du differencen!

Vind goedkope vluchten naar Oceanië

Retour arrow_drop_down
1 Reiziger arrow_drop_down
Economie arrow_drop_down
Of u nu vertrekt vanuit Amsterdam, Eindhoven, Curacao of ergens daar tussenin, goedkope vluchten naar Oceanië zijn slechts één klik van u verwijderd. Zoek naar vliegtickets vanuit Netherlands naar plaatsen in heel Oceanië en boek meteen uw vakantie, reis voor uw tussenjaar of zakenreis. Bekijk de bezienswaardigheden van Oceanië en geniet van de schoonheid van deze bestemming.
loyalty
GRATIS Price Drop Protection
Hvis prisen falder, får du differencen!
thumb_up
Månedens Bedste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Oceanië i April er 32% billigere end den gennemsnitlige pris.
monetization_on
Gennemsnitlige Tilbudspris
Den gennemsnitlige pris på en flyrejse fra Nederland til Oceanië er € 1.175 .
thumb_down
Månedens Dårligste Tilbud
Billetter mellem Nederland og Oceanië i July er 26% højere end den gennemsnitlige pris.
We willen onze klanten een uitmuntende service bieden.
Filters
Soort reis
filter_list close
Tussenstops
filter_list close
Reisafstand
filter_list close
Tijden
filter_list close
Maatschappij
filter_list close
Wis Filters
Luchthaven voor vertrek:
Amsterdam expand_more
attach_money Goedkoopste
€ 422
China Eastern Airlines
2 Tussenstops: PVG,PEK
12:40PM
07:40AM
Amsterdam (AMS) 43h 0m Sydney (SYD)
Mon, May 27 Wed, May 29
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Mon, May 27 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, May 28 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Beijing (PEK)
REISDUUR:2h 15m
China Eastern Airlines
Vlucht 5129 | Economie
flight_takeoff Tue, May 28 | 09:00AM
Shanghai (PVG)
flight_land Tue, May 28 | 11:15AM
Beijing (PEK)
VERTREKT : Beijing (PEK) Naar Sydney (SYD)
REISDUUR:16h 50m
China Eastern Airlines
Vlucht 711 | Economie
flight_takeoff Tue, May 28 | 02:50PM
Beijing (PEK)
flight_land Wed, May 29 | 07:40AM
Sydney (SYD)
directions_run Snelste
€ 422
China Eastern Airlines
2 Tussenstops: PVG,PEK
12:40PM
07:40AM
Amsterdam (AMS) 43h 0m Sydney (SYD)
Wed, May 29 Fri, May 31
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR: 17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Beijing (PEK)
REISDUUR: 2h 15m
China Eastern Airlines
Vlucht 5129 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 09:00AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 11:15AM
Beijing (PEK)
VERTREKT : Beijing (PEK) Naar Sydney (SYD)
REISDUUR: 16h 50m
China Eastern Airlines
Vlucht 711 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 02:50PM
Beijing (PEK)
flight_land Fri, May 31 | 07:40AM
Sydney (SYD)
China Eastern Airlines
€ 422
2 Tussenstops: PVG,PEK
12:40PM
07:40AM
Amsterdam (AMS) 43h 0m Sydney (SYD)
Wed, May 29 Fri, May 31
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Beijing (PEK)
REISDUUR:2h 15m
China Eastern Airlines
Vlucht 5129 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 09:00AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 11:15AM
Beijing (PEK)
VERTREKT : Beijing (PEK) Naar Sydney (SYD)
REISDUUR:16h 50m
China Eastern Airlines
Vlucht 711 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 02:50PM
Beijing (PEK)
flight_land Fri, May 31 | 07:40AM
Sydney (SYD)
China Eastern Airlines
€ 422
2 Tussenstops: PVG,PEK
12:40PM
07:40AM
Amsterdam (AMS) 43h 0m Sydney (SYD)
Wed, May 29 Fri, May 31
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Beijing (PEK)
REISDUUR:2h 15m
China Eastern Airlines
Vlucht 5129 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 09:00AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 11:15AM
Beijing (PEK)
VERTREKT : Beijing (PEK) Naar Sydney (SYD)
REISDUUR:16h 50m
China Eastern Airlines
Vlucht 711 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 02:50PM
Beijing (PEK)
flight_land Fri, May 31 | 07:40AM
Sydney (SYD)
China Eastern Airlines
€ 422
2 Tussenstops: PVG,PEK
12:40PM
07:40AM
Amsterdam (AMS) 43h 0m Sydney (SYD)
Wed, May 29 Fri, May 31
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Shanghai (PVG)
REISDUUR:17h 5m
China Eastern Airlines
Vlucht 772 | Economie
flight_takeoff Wed, May 29 | 12:40PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, May 30 | 05:45AM
Shanghai (PVG)
VERTREKT : Shanghai (PVG) Naar Beijing (PEK)
REISDUUR:2h 15m
China Eastern Airlines
Vlucht 5129 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 09:00AM
Shanghai (PVG)
flight_land Thu, May 30 | 11:15AM
Beijing (PEK)
VERTREKT : Beijing (PEK) Naar Sydney (SYD)
REISDUUR:16h 50m
China Eastern Airlines
Vlucht 711 | Economie
flight_takeoff Thu, May 30 | 02:50PM
Beijing (PEK)
flight_land Fri, May 31 | 07:40AM
Sydney (SYD)
Oman Air
€ 530
3 Tussenstops: ZRH,MCT,BKK
05:20PM
09:30AM
Amsterdam (AMS) 64h 10m Melbourne (MEL)
Tue, Jun 25 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 25 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Wed, Jun 26 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:9h 0m
Oman Air
Vlucht 817 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 26 | 09:20PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Thu, Jun 27 | 06:20AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
Oman Air
€ 530
3 Tussenstops: ZRH,MCT,BKK
05:20PM
09:30AM
Amsterdam (AMS) 64h 10m Melbourne (MEL)
Tue, Jun 25 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 25 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Wed, Jun 26 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:9h 0m
Oman Air
Vlucht 817 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 26 | 09:20PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Thu, Jun 27 | 06:20AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
Oman Air
€ 530
3 Tussenstops: ZRH,MCT,BKK
05:20PM
09:30AM
Amsterdam (AMS) 64h 10m Melbourne (MEL)
Tue, Jun 25 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 25 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Wed, Jun 26 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:9h 0m
Oman Air
Vlucht 817 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 26 | 09:20PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Thu, Jun 27 | 06:20AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
Oman Air
€ 530
3 Tussenstops: ZRH,MCT,BKK
05:20PM
09:30AM
Amsterdam (AMS) 64h 10m Melbourne (MEL)
Tue, Jun 25 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 25 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Wed, Jun 26 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:9h 0m
Oman Air
Vlucht 817 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 26 | 09:20PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Thu, Jun 27 | 06:20AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
Oman Air
€ 530
3 Tussenstops: ZRH,MCT,BKK
05:20PM
09:30AM
Amsterdam (AMS) 64h 10m Melbourne (MEL)
Tue, Jun 25 Fri, Jun 28
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Zurich (ZRH)
REISDUUR:1h 20m
Oman Air
Vlucht 5963 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 05:20PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Tue, Jun 25 | 06:40PM
Zurich (ZRH)
VERTREKT : Zurich (ZRH) Naar muskaatdruif (MCT)
REISDUUR:8h 40m
Oman Air
Vlucht 154 | Economie
flight_takeoff Tue, Jun 25 | 09:55PM
Zurich (ZRH)
flight_land Wed, Jun 26 | 06:35AM
muskaatdruif (MCT)
VERTREKT : muskaatdruif (MCT) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:9h 0m
Oman Air
Vlucht 817 | Economie
flight_takeoff Wed, Jun 26 | 09:20PM
muskaatdruif (MCT)
flight_land Thu, Jun 27 | 06:20AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Fri, Jun 28 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
Aeroflot Russian Airlines
€ 620
3 Tussenstops: SVO,BKK,MEL
01:15PM
10:15PM
Amsterdam (AMS) 81h 0m Brisbane (BNE)
Thu, Jun 27 Sun, Jun 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 27 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 20m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 270 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 07:10PM
(SVO)
flight_land Fri, Jun 28 | 08:30AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 29 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Sun, Jun 30 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
VERTREKT : Melbourne (MEL) Naar Gouden Kust (OOL)
REISDUUR:2h 0m
Jetstar Airways
Vlucht 446 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 30 | 08:15PM
Melbourne (MEL)
flight_land Sun, Jun 30 | 10:15PM
Gouden Kust (OOL)
Aeroflot Russian Airlines
€ 621
3 Tussenstops: SVO,BKK,MEL
01:15PM
10:15PM
Amsterdam (AMS) 81h 0m Brisbane (BNE)
Thu, Jun 27 Sun, Jun 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 27 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 20m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 270 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 07:10PM
(SVO)
flight_land Fri, Jun 28 | 08:30AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 29 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Sun, Jun 30 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
VERTREKT : Melbourne (MEL) Naar Gouden Kust (OOL)
REISDUUR:2h 0m
Jetstar Airways
Vlucht 446 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 30 | 08:15PM
Melbourne (MEL)
flight_land Sun, Jun 30 | 10:15PM
Gouden Kust (OOL)
Aeroflot Russian Airlines
€ 621
3 Tussenstops: SVO,BKK,MEL
01:15PM
10:15PM
Amsterdam (AMS) 81h 0m Brisbane (BNE)
Thu, Jun 27 Sun, Jun 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 27 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 20m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 270 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 07:10PM
(SVO)
flight_land Fri, Jun 28 | 08:30AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 29 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Sun, Jun 30 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
VERTREKT : Melbourne (MEL) Naar Gouden Kust (OOL)
REISDUUR:2h 0m
Jetstar Airways
Vlucht 446 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 30 | 08:15PM
Melbourne (MEL)
flight_land Sun, Jun 30 | 10:15PM
Gouden Kust (OOL)
Aeroflot Russian Airlines
€ 621
3 Tussenstops: SVO,BKK,MEL
01:15PM
10:15PM
Amsterdam (AMS) 81h 0m Brisbane (BNE)
Thu, Jun 27 Sun, Jun 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 27 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 20m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 270 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 07:10PM
(SVO)
flight_land Fri, Jun 28 | 08:30AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 29 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Sun, Jun 30 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
VERTREKT : Melbourne (MEL) Naar Gouden Kust (OOL)
REISDUUR:2h 0m
Jetstar Airways
Vlucht 446 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 30 | 08:15PM
Melbourne (MEL)
flight_land Sun, Jun 30 | 10:15PM
Gouden Kust (OOL)
Aeroflot Russian Airlines
€ 621
3 Tussenstops: SVO,BKK,MEL
01:15PM
10:15PM
Amsterdam (AMS) 81h 0m Brisbane (BNE)
Thu, Jun 27 Sun, Jun 30
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar (SVO)
REISDUUR:4h 30m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 2551 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 01:15PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Thu, Jun 27 | 05:45PM
(SVO)
VERTREKT : (SVO) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 20m
Aeroflot Russian Airlines
Vlucht 270 | Economie
flight_takeoff Thu, Jun 27 | 07:10PM
(SVO)
flight_land Fri, Jun 28 | 08:30AM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Melbourne (MEL)
REISDUUR:11h 50m
Jetstar Airways
Vlucht 30 | Economie
flight_takeoff Sat, Jun 29 | 09:40PM
Bangkok (BKK)
flight_land Sun, Jun 30 | 09:30AM
Melbourne (MEL)
VERTREKT : Melbourne (MEL) Naar Gouden Kust (OOL)
REISDUUR:2h 0m
Jetstar Airways
Vlucht 446 | Economie
flight_takeoff Sun, Jun 30 | 08:15PM
Melbourne (MEL)
flight_land Sun, Jun 30 | 10:15PM
Gouden Kust (OOL)
Turkish Airlines
€ 690
2 Tussenstops: IST,BKK
07:10PM
10:45AM
Amsterdam (AMS) 39h 35m Auckland (AKL)
Sat, Aug 24 Mon, Aug 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Istanbul (IST)
REISDUUR:4h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 1954 | Economie
flight_takeoff Sat, Aug 24 | 07:10PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, Aug 24 | 11:45PM
Istanbul (IST)
VERTREKT : Istanbul (IST) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 68 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 01:25AM
Istanbul (IST)
flight_land Sun, Aug 25 | 03:00PM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Auckland (AKL)
REISDUUR:16h 0m
Turkish Airlines
Vlucht 8006 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 06:45PM
Bangkok (BKK)
flight_land Mon, Aug 26 | 10:45AM
Auckland (AKL)
Turkish Airlines
€ 690
2 Tussenstops: IST,BKK
07:10PM
10:45AM
Amsterdam (AMS) 39h 35m Auckland (AKL)
Sat, Aug 24 Mon, Aug 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Istanbul (IST)
REISDUUR:4h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 1954 | Economie
flight_takeoff Sat, Aug 24 | 07:10PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, Aug 24 | 11:45PM
Istanbul (IST)
VERTREKT : Istanbul (IST) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 68 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 01:25AM
Istanbul (IST)
flight_land Sun, Aug 25 | 03:00PM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Auckland (AKL)
REISDUUR:16h 0m
Turkish Airlines
Vlucht 8006 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 06:45PM
Bangkok (BKK)
flight_land Mon, Aug 26 | 10:45AM
Auckland (AKL)
Turkish Airlines
€ 690
2 Tussenstops: IST,BKK
07:10PM
10:45AM
Amsterdam (AMS) 39h 35m Auckland (AKL)
Sat, Aug 24 Mon, Aug 26
Inclusief belastingen en kosten. Genoemde prijzen zijn in EUR .
flight Vluchtdetails clear
loyalty Goede keuze! Deze vlucht is Price Drop Protected. Als de prijs daalt, ontvangt u geld terug.
clear
VERTREKT : Amsterdam (AMS) Naar Istanbul (IST)
REISDUUR:4h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 1954 | Economie
flight_takeoff Sat, Aug 24 | 07:10PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sat, Aug 24 | 11:45PM
Istanbul (IST)
VERTREKT : Istanbul (IST) Naar Bangkok (BKK)
REISDUUR:13h 35m
Turkish Airlines
Vlucht 68 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 01:25AM
Istanbul (IST)
flight_land Sun, Aug 25 | 03:00PM
Bangkok (BKK)
VERTREKT : Bangkok (BKK) Naar Auckland (AKL)
REISDUUR:16h 0m
Turkish Airlines
Vlucht 8006 | Economie
flight_takeoff Sun, Aug 25 | 06:45PM
Bangkok (BKK)
flight_land Mon, Aug 26 | 10:45AM
Auckland (AKL)
Sorry, er zijn geen vluchten gevonden die overeenkomen met uw zoekopdracht. Probeer alle toegepaste filters te wissen. warning

Veelgestelde vragen over vluchten naar Oceanië

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen naar Oceanië vanaf Nederland ?

De populairste luchtvaartmaatschappijen die regelmatig vliegen van Nederland naar Oceanië zijn China Eastern Airlines, Oman Air en Jetstar Airways .

Hoe lang duurt een vlucht van Nederland naar Oceanië normaal gesproken, inclusief tussenstops ?

Het duurt normaal gesproken 39 uren en 35 minuten om van Nederland naar Oceanië .

Wat is het gemiddelde aantal tussenstops dat andere mensen op deze route boeken ?

Gemiddeld maken andere reizigers 2 tussenstop/stops tussen Nederland en Oceanië. U kunt ook kiezen voor een rechtstreekse vlucht, aangezien er vele vluchten zonder tussenstops beschikbaar zijn op deze route.

Wat zijn de goedkoopste luchthavens om naartoe te vliegen vanaf Nederland ?

De goedkoopste luchthaven om naar Oceanië te vliegen vanaf Nederland is Amsterdam Airport (AMS) . U kunt een vlucht boeken van Amsterdam naar Sydney voor € 422.
Algemene voorwaarden Er gelden mogelijk voorwaarden. Prijzen zijn onderhevig aan datumbeperkingen en beschikbaarheid. Belastingen, kosten en toeslagen zijn inbegrepen in de getoonde prijzen. Prijzen kunnen enigszins verschillen van de getoonde prijzen, omdat FlightNetwork.com geen controle heeft over de inventaris van de luchtvaartmaatschappij en niet vooraf op de hoogte wordt gesteld van prijswijzigingen. Sommige prijzen betreffen mogelijk geen actieve aanbiedingen, maar een aanbieding die een bezoeker in het verleden heeft gevonden.
notifications_active Ontvang een melding bij een prijsdaling
Toon me aanbiedingen
Enkele reis Retour Meerdere steden
Volwassenen
indeterminate_check_box 1 add_box
Kinderen
indeterminate_check_box 0 add_box
Pasgeboren baby‘s
indeterminate_check_box 0 add_box
Economie Premium Economy Business Eerste klasse