Kundestøtteexpand_more
| Velkommen | Norwegian / NOK
Ring oss800 25 093
notifications_active Få varslinger dersom prisen settes ned
Skaff meg tilbud
UnlimitedGRATIS Price Drop Protection: Dersom prisen settes ned får du tilbake differansen!

Finn Billige Flyreiser til Europa

Tur/Retur arrow_drop_down
1 Reisende arrow_drop_down
Økonomi arrow_drop_down
Enten du reiser fra Oslo, Bergen, Tromsø eller hvor som helst i mellom, er Europa kun et klikk unna. Søk etter flybilletter fra Norway til destinasjoner over hele Europa og kom igang med å bestille din ferie, friårsreise, eller forretningsreise. Se Europa s landemerker og la deg omringe av prakten.
loyalty Garanti for Beste Kjøp Bestill og du kan avbestille flyreisen din helt GRATIS!
thumb_up Beste Tilbudsmåned May Billetter mellom Norge og Europa i May er 22% billigere enn gjennomsnittsprisen.
monetization_on Gjennomsnittlig Tilbudspris kr 1 842 Gjennomsnittsprisen for en flyreise fra Norge til Europa er kr 1 842.
thumb_down Verste Tilbudsmåned July Billetter mellom Norge og Europa i July er 36% høyere enn gjennomsnittsprisen.
Vi dedikeres oss til å tilby fantastisk service til kundene våre.
Filtre
Reisetype
filter_list close
Stopp
filter_list close
Reiselengde
filter_list close
Tider
filter_list close
Flyselskaper
filter_list close
Fjern Filter
Avgangsflyplass:
Oslo expand_more
attach_money Billigste
kr 2 196kr 406
Spar 81% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Ryanair
Direkte
08:10AM
09:15AM
Oslo (OSL) 2h 5m London (LHR)
Tue, Sep 10 Tue, Sep 10
Ryanair
Direkte
07:15PM
10:20PM
London (LHR) 2h 5m Oslo (OSL)
Sat, Sep 14 Sat, Sep 14
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL (STN)
REISETID:2h 05m
Ryanair
Flyreise FR 1393 | Økonomi
flight_takeoff Tue, Sep 10 | 08:10AM
Oslo (OSL)
flight_land Tue, Sep 10 | 09:15AM
(STN)
TUR/RETUR : (STN) TIL Oslo (OSL)
REISETID:2h 05m
Ryanair
Flyreise FR 1394 | Økonomi
flight_takeoff Sat, Sep 14 | 07:15PM
(STN)
flight_land Sat, Sep 14 | 10:20PM
Oslo (OSL)
directions_run Raskeste
kr 1 763kr 878
Spar 50% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Norwegian Air Shuttle
Direkte
07:05PM
09:00PM
Oslo (OSL) 1h 55m Amsterdam (AMS)
Tue, Jan 07 Tue, Jan 07
Norwegian Air Shuttle
Direkte
09:45PM
11:30PM
Amsterdam (AMS) 1h 45m Oslo (OSL)
Mon, Jan 13 Mon, Jan 13
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Amsterdam (AMS)
REISETID:1h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 1258 | Økonomi
flight_takeoff Tue, Jan 07 | 07:05PM
Oslo (OSL)
flight_land Tue, Jan 07 | 09:00PM
Amsterdam (AMS)
TUR/RETUR : Amsterdam (AMS) TIL Oslo (OSL)
REISETID:1h 45m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 1259 | Økonomi
flight_takeoff Mon, Jan 13 | 09:45PM
Amsterdam (AMS)
flight_land Mon, Jan 13 | 11:30PM
Oslo (OSL)
Wizz Air
kr 1 357kr 701
Spar 48% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
1 Stopp: KTW
12:45PM
08:05AM
Oslo (OSL) 19h 20m København (CPH)
Thu, Sep 05 Fri, Sep 06
1 Stopp: KTW
03:05PM
08:10AM
København (CPH) 17h 5m Oslo (OSL)
Mon, Sep 09 Tue, Sep 10
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Sandefjord (TRF) TIL Katowice (KTW)
REISETID:1h 55m
Wizz Air
Flyreise W6 1216 | Økonomi
flight_takeoff Thu, Sep 05 | 12:45PM
Sandefjord (TRF)
flight_land Thu, Sep 05 | 02:40PM
Katowice (KTW)
AVGANG : Katowice (KTW) TIL Malmö (MMX)
REISETID:1h 25m
Wizz Air
Flyreise W6 1209 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Sep 06 | 06:40AM
Katowice (KTW)
flight_land Fri, Sep 06 | 08:05AM
Malmö (MMX)
TUR/RETUR : Malmö (MMX) TIL Katowice (KTW)
REISETID:1h 20m
Wizz Air
Flyreise W6 1210 | Økonomi
flight_takeoff Mon, Sep 09 | 03:05PM
Malmö (MMX)
flight_land Mon, Sep 09 | 04:25PM
Katowice (KTW)
TUR/RETUR : Katowice (KTW) TIL Sandefjord (TRF)
REISETID:2h 00m
Wizz Air
Flyreise W6 1215 | Økonomi
flight_takeoff Tue, Sep 10 | 06:10AM
Katowice (KTW)
flight_land Tue, Sep 10 | 08:10AM
Sandefjord (TRF)
Norwegian Air Shuttle
kr 1 436kr 905
Spar 37% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
08:55AM
09:50AM
Oslo (OSL) 55m Trondheim (TRD)
Fri, Sep 20 Fri, Sep 20
Direkte
07:30AM
08:25AM
Trondheim (TRD) 55m Oslo (OSL)
Sat, Sep 21 Sat, Sep 21
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Trondheim (TRD)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 744 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Sep 20 | 08:55AM
Oslo (OSL)
flight_land Fri, Sep 20 | 09:50AM
Trondheim (TRD)
TUR/RETUR : Trondheim (TRD) TIL Oslo (OSL)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 745 | Økonomi
flight_takeoff Sat, Sep 21 | 07:30AM
Trondheim (TRD)
flight_land Sat, Sep 21 | 08:25AM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 1 514kr 918
Spar 39% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
08:00AM
08:55AM
Oslo (OSL) 55m Bergen (BGO)
Wed, Sep 25 Wed, Sep 25
Direkte
05:40PM
06:35PM
Bergen (BGO) 55m Oslo (OSL)
Sat, Sep 28 Sat, Sep 28
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Bergen (BGO)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 604 | Økonomi
flight_takeoff Wed, Sep 25 | 08:00AM
Oslo (OSL)
flight_land Wed, Sep 25 | 08:55AM
Bergen (BGO)
TUR/RETUR : Bergen (BGO) TIL Oslo (OSL)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 635 | Økonomi
flight_takeoff Sat, Sep 28 | 05:40PM
Bergen (BGO)
flight_land Sat, Sep 28 | 06:35PM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 2 104kr 964
Spar 54% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
08:30PM
09:25PM
Trondheim (TRD) 55m Oslo (OSL)
Fri, Sep 20 Fri, Sep 20
Direkte
08:55AM
09:50AM
Oslo (OSL) 55m Trondheim (TRD)
Sun, Sep 22 Sun, Sep 22
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Trondheim (TRD) TIL Oslo (OSL)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 777 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Sep 20 | 08:30PM
Trondheim (TRD)
flight_land Fri, Sep 20 | 09:25PM
Oslo (OSL)
TUR/RETUR : Oslo (OSL) TIL Trondheim (TRD)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 744 | Økonomi
flight_takeoff Sun, Sep 22 | 08:55AM
Oslo (OSL)
flight_land Sun, Sep 22 | 09:50AM
Trondheim (TRD)
Norwegian Air Shuttle
kr 1 186kr 964
Spar 19% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
08:20AM
09:15AM
Oslo (OSL) 55m Stavanger (SVG)
Fri, Aug 30 Fri, Aug 30
Direkte
08:35PM
09:30PM
Stavanger (SVG) 55m Oslo (OSL)
Sun, Sep 08 Sun, Sep 08
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Haugesund (HAU)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 182 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Aug 30 | 08:20AM
Oslo (OSL)
flight_land Fri, Aug 30 | 09:15AM
Haugesund (HAU)
TUR/RETUR : Haugesund (HAU) TIL Oslo (OSL)
REISETID:0h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 195 | Økonomi
flight_takeoff Sun, Sep 08 | 08:35PM
Haugesund (HAU)
flight_land Sun, Sep 08 | 09:30PM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 1 468kr 1 049
Spar 29% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
08:30AM
09:30AM
Oslo (OSL) 1h 0m Stockholm (ARN)
Thu, Oct 24 Thu, Oct 24
Direkte
08:30AM
09:40AM
Stockholm (ARN) 1h 10m Oslo (OSL)
Tue, Oct 29 Tue, Oct 29
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Stockholm (ARN)
REISETID:1h 00m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 4104 | Økonomi
flight_takeoff Thu, Oct 24 | 08:30AM
Oslo (OSL)
flight_land Thu, Oct 24 | 09:30AM
Stockholm (ARN)
TUR/RETUR : Stockholm (ARN) TIL Oslo (OSL)
REISETID:1h 10m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 803 | Økonomi
flight_takeoff Tue, Oct 29 | 08:30AM
Stockholm (ARN)
flight_land Tue, Oct 29 | 09:40AM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 2 025kr 1 068
Spar 47% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
09:05AM
11:05AM
Oslo (OSL) 4h 0m Reykjavík (KEF)
Sun, Jan 12 Sun, Jan 12
Direkte
12:30PM
04:10PM
Reykjavík (KEF) 1h 40m Oslo (OSL)
Thu, Feb 06 Thu, Feb 06
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Reykjavík (KEF)
REISETID:4h 00m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 1170 | Økonomi
flight_takeoff Sun, Jan 12 | 09:05AM
Oslo (OSL)
flight_land Sun, Jan 12 | 11:05AM
Reykjavík (KEF)
TUR/RETUR : Reykjavík (KEF) TIL Oslo (OSL)
REISETID:1h 40m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 1171 | Økonomi
flight_takeoff Thu, Feb 06 | 12:30PM
Reykjavík (KEF)
flight_land Thu, Feb 06 | 04:10PM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 1 862kr 1 101
Spar 41% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
10:35AM
12:30PM
Oslo (OSL) 1h 55m Tromsø (TOS)
Sun, Sep 15 Sun, Sep 15
Direkte
10:55AM
12:50PM
Tromsø (TOS) 1h 55m Oslo (OSL)
Wed, Sep 18 Wed, Sep 18
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Tromsø (TOS)
REISETID:1h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 374 | Økonomi
flight_takeoff Sun, Sep 15 | 10:35AM
Oslo (OSL)
flight_land Sun, Sep 15 | 12:30PM
Tromsø (TOS)
TUR/RETUR : Tromsø (TOS) TIL Oslo (OSL)
REISETID:1h 55m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 375 | Økonomi
flight_takeoff Wed, Sep 18 | 10:55AM
Tromsø (TOS)
flight_land Wed, Sep 18 | 12:50PM
Oslo (OSL)
Norwegian Air Shuttle
kr 2 078kr 1 121
Spar 46% i forhold til gjennomsnittet for denne ruten.
Direkte
03:30PM
05:00PM
Oslo (OSL) 1h 30m Bodø (BOO)
Fri, Aug 30 Fri, Aug 30
Direkte
07:00AM
08:30AM
Bodø (BOO) 1h 30m Oslo (OSL)
Fri, Sep 06 Fri, Sep 06
Inkluderer skatter & avgifter. Prisene vises i NOK
flight Flydetaljer clear
loyalty Godt valg! Denne flyreisen er beskyttet med Price Drop Protection. Dersom prisen settes ned vil du bli godskrevet beløpet.
clear
AVGANG : Oslo (OSL) TIL Bodø (BOO)
REISETID:1h 30m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 346 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Aug 30 | 03:30PM
Oslo (OSL)
flight_land Fri, Aug 30 | 05:00PM
Bodø (BOO)
TUR/RETUR : Bodø (BOO) TIL Oslo (OSL)
REISETID:1h 30m
Norwegian Air Shuttle
Flyreise DY 341 | Økonomi
flight_takeoff Fri, Sep 06 | 07:00AM
Bodø (BOO)
flight_land Fri, Sep 06 | 08:30AM
Oslo (OSL)
Beklager, det er ingen flyvninger som matcher søket ditt. Vennligst prøv å rydde alle filtre som brukes. warning

Ofte stilte sprørsmål om flyreiser til Europa

Hvilke flyselskaper flyr regelmessig til Europa fra Norge?

De mest populære flyselskapene som flyr fra Norge til Europa er Norwegian Air Shuttle, Wizz Air og Ryanair.

Hvilke flyplasser er billigst å fly til fra Norge ?

Den billigste flyplassen å fly til Europa fra Norge er Oslo Airport (OSL). Du kan booke en flyreise fra Oslo til London for kr 190.
Vilkår & Betingelser Betingelser kan gjelde. Priser er gjenstand for datobegrensinger og tilgjengelighet. Skatter, avgifter og tilleggsavgift er inkludert i prisene som er vist. Prisene kan vike litt fra de som ble vist, siden FligtNetwork.com ikke kontrollerer Flyselskapers billettbeholdninger og ikke blir varslet om prisforandringer på forhånd. Det kan hende at enkelte prices ikke er aktive tilbud, og kan være tilbud som en gjest har funnet i fortiden.
notifications_active Få varslinger dersom prisen settes ned
Skaff meg tilbud
En vei Tur/Retur Flere byer
Voksne
indeterminate_check_box 1 add_box
Barn
indeterminate_check_box 0 add_box
Småbarn
indeterminate_check_box 0 add_box
Økonomi Premium Economy Business Første Klasse