Wsparcieexpand_more
| Witaj | Polish / PLN
Zadzwoń do nas+1 877 496 4815
notifications_active Wyślij powiadomienie w razie spadku ceny
Znajdź dla mnie okazje
UnlimitedDarmowy program ochrony przy spadku ceny: Jeśli cena spadnie, zwrócimy ci różnicę!

Znajdź tanie loty do Europa

Powrotny arrow_drop_down
1 Podróżny arrow_drop_down
Ekonomiczna arrow_drop_down
Niezależnie od tego, czy wyruszasz z Kraków, Warszawa, Gdańsk lub innych miejscowości, tanie loty do Europa są w zasięgu jednego kliknięcia. Wyszukaj bilety lotnicze z Poland do miejsc w Europa i zaplanuj swój urlop, podróż biznesową lub wycieczkę objazdową. Zobacz najpiękniejsze miejsca w Europa i poznaj nową kulturę.
loyalty Gwarancja najkorzystniejszego zakupu Dokonaj rezerwacji teraz, aby móc anulować przelot za darmo!
thumb_up Miesiąc najlepszych okazji March Bilety na trasie Polska - Europa w March32% tańsze niż średnia cena.
monetization_on Średnia cena ofert 709 zł Średnia cena lotu z Polska do Europa wynosi 709 zł .
thumb_down Miesiąc najgorszych okazji August Bilety na trasie Polska - Europa w August14% droższe niż średnia cena.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać doskonałą obsługę naszym klientom.
Filtry
Typ podróży
filter_list close
Przesiadki
filter_list close
Długość podróży
filter_list close
Czas
filter_list close
Linie lotnicze
filter_list close
Usuń filtry
Lotnisko wylotu:
Kraków expand_more
attach_money Najtańszy
605 zł174 zł
Zaoszczędź 71 % względem średniej ceny tego połączenia.
Ryanair
Bez przystanków
09:40PM
11:10PM
Warszawa (WAW) 2h 30m London (LHR)
Thu, Oct 17 Thu, Oct 17
Ryanair
Bez przystanków
08:35AM
11:50AM
London (LHR) 2h 15m Warszawa (WAW)
Sun, Oct 20 Sun, Oct 20
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : (WMI) Do (STN)
CZAS PODRÓŻY:2h 30m
Ryanair
Lot FR 2284 | Ekonomiczna
flight_takeoff Thu, Oct 17 | 09:40PM
(WMI)
flight_land Thu, Oct 17 | 11:10PM
(STN)
POWROTNY : (STN) Do (WMI)
CZAS PODRÓŻY:2h 15m
Ryanair
Lot FR 1021 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sun, Oct 20 | 08:35AM
(STN)
flight_land Sun, Oct 20 | 11:50AM
(WMI)
directions_run Najszybszy
292 zł230 zł
Zaoszczędź 21 % względem średniej ceny tego połączenia.
LOT Polish Airlines
Bez przystanków
10:55PM
11:50PM
Warszawa (WAW) 55m Kraków (KRK)
Sat, Aug 31 Sat, Aug 31
LOT Polish Airlines
Bez przystanków
05:40AM
06:40AM
Kraków (KRK) 1h 0m Warszawa (WAW)
Sat, Sep 07 Sat, Sep 07
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do Kraków (KRK)
CZAS PODRÓŻY:0h 55m
LOT Polish Airlines
Lot LO 3911 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sat, Aug 31 | 10:55PM
Warszawa (WAW)
flight_land Sat, Aug 31 | 11:50PM
Kraków (KRK)
POWROTNY : Kraków (KRK) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:1h 00m
LOT Polish Airlines
Lot LO 3910 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sat, Sep 07 | 05:40AM
Kraków (KRK)
flight_land Sat, Sep 07 | 06:40AM
Warszawa (WAW)
Ryanair
665 zł224 zł
Zaoszczędź 66 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
07:40PM
11:20PM
Warszawa (WAW) 2h 40m Ateny (ATH)
Mon, Dec 02 Mon, Dec 02
Bez przystanków
05:25PM
07:10PM
Ateny (ATH) 2h 45m Warszawa (WAW)
Sun, Dec 08 Sun, Dec 08
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : (WMI) Do Ateny (ATH)
CZAS PODRÓŻY:2h 40m
Ryanair
Lot FR 9022 | Ekonomiczna
flight_takeoff Mon, Dec 02 | 07:40PM
(WMI)
flight_land Mon, Dec 02 | 11:20PM
Ateny (ATH)
POWROTNY : Ateny (ATH) Do (WMI)
CZAS PODRÓŻY:2h 45m
Ryanair
Lot FR 9021 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sun, Dec 08 | 05:25PM
Ateny (ATH)
flight_land Sun, Dec 08 | 07:10PM
(WMI)
Ryanair
667 zł242 zł
Zaoszczędź 64 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
07:55PM
11:05PM
Warszawa (WAW) 3h 10m Barcelona (BCN)
Mon, Oct 28 Mon, Oct 28
Bez przystanków
04:20PM
07:30PM
Barcelona (BCN) 3h 10m Warszawa (WAW)
Thu, Nov 07 Thu, Nov 07
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : (WMI) Do Barcelona (BCN)
CZAS PODRÓŻY:3h 10m
Ryanair
Lot FR 6945 | Ekonomiczna
flight_takeoff Mon, Oct 28 | 07:55PM
(WMI)
flight_land Mon, Oct 28 | 11:05PM
Barcelona (BCN)
POWROTNY : Barcelona (BCN) Do (WMI)
CZAS PODRÓŻY:3h 10m
Ryanair
Lot FR 6944 | Ekonomiczna
flight_takeoff Thu, Nov 07 | 04:20PM
Barcelona (BCN)
flight_land Thu, Nov 07 | 07:30PM
(WMI)
Wizz Air
478 zł304 zł
Zaoszczędź 36 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
06:10AM
07:25AM
Warszawa (WAW) 1h 15m Budapeszt (BUD)
Fri, Sep 20 Fri, Sep 20
Bez przystanków
08:00AM
09:10AM
Budapeszt (BUD) 1h 10m Warszawa (WAW)
Thu, Sep 26 Thu, Sep 26
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do Budapeszt (BUD)
CZAS PODRÓŻY:1h 15m
Wizz Air
Lot W6 2468 | Ekonomiczna
flight_takeoff Fri, Sep 20 | 06:10AM
Warszawa (WAW)
flight_land Fri, Sep 20 | 07:25AM
Budapeszt (BUD)
POWROTNY : Budapeszt (BUD) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:1h 10m
Wizz Air
Lot W6 2467 | Ekonomiczna
flight_takeoff Thu, Sep 26 | 08:00AM
Budapeszt (BUD)
flight_land Thu, Sep 26 | 09:10AM
Warszawa (WAW)
Ukraine International Airlines
667 zł316 zł
Zaoszczędź 53 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
10:45AM
01:15PM
Warszawa (WAW) 1h 30m Kijów (KBP)
Wed, Oct 16 Wed, Oct 16
Bez przystanków
08:00PM
08:30PM
Kijów (KBP) 1h 30m Warszawa (WAW)
Wed, Oct 23 Wed, Oct 23
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do Kijów (KBP)
CZAS PODRÓŻY:1h 30m
Ukraine International Airlines
Lot PS 802 | Ekonomiczna
flight_takeoff Wed, Oct 16 | 10:45AM
Warszawa (WAW)
flight_land Wed, Oct 16 | 01:15PM
Kijów (KBP)
POWROTNY : Kijów (KBP) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:1h 30m
Ukraine International Airlines
Lot PS 803 | Ekonomiczna
flight_takeoff Wed, Oct 23 | 08:00PM
Kijów (KBP)
flight_land Wed, Oct 23 | 08:30PM
Warszawa (WAW)
LOT Polish Airlines
975 zł348 zł
Zaoszczędź 64 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
08:30PM
10:05PM
Warszawa (WAW) 1h 35m Kopenhaga (CPH)
Thu, Jan 16 Thu, Jan 16
Bez przystanków
07:00AM
08:25AM
Kopenhaga (CPH) 1h 25m Warszawa (WAW)
Fri, Jan 31 Fri, Jan 31
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do Kopenhaga (CPH)
CZAS PODRÓŻY:1h 35m
LOT Polish Airlines
Lot LO 459 | Ekonomiczna
flight_takeoff Thu, Jan 16 | 08:30PM
Warszawa (WAW)
flight_land Thu, Jan 16 | 10:05PM
Kopenhaga (CPH)
POWROTNY : Kopenhaga (CPH) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:1h 25m
LOT Polish Airlines
Lot LO 460 | Ekonomiczna
flight_takeoff Fri, Jan 31 | 07:00AM
Kopenhaga (CPH)
flight_land Fri, Jan 31 | 08:25AM
Warszawa (WAW)
Wizz Air
910 zł393 zł
Zaoszczędź 57 % względem średniej ceny tego połączenia.
1 Przesiadka: CRL
06:35PM
09:45AM
Warszawa (WAW) 15h 10m Praga (PRG)
Mon, Oct 14 Tue, Oct 15
1 Przesiadka: CRL
06:15AM
11:15PM
Praga (PRG) 17h 0m Warszawa (WAW)
Sat, Oct 19 Sat, Oct 19
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do (CRL)
CZAS PODRÓŻY:2h 05m
Wizz Air
Lot W6 1381 | Ekonomiczna
flight_takeoff Mon, Oct 14 | 06:35PM
Warszawa (WAW)
flight_land Mon, Oct 14 | 08:40PM
(CRL)
WYLOT : (CRL) Do Praga (PRG)
CZAS PODRÓŻY:1h 30m
Ryanair
Lot FR 2121 | Ekonomiczna
flight_takeoff Tue, Oct 15 | 08:15AM
(CRL)
flight_land Tue, Oct 15 | 09:45AM
Praga (PRG)
POWROTNY : Praga (PRG) Do (CRL)
CZAS PODRÓŻY:1h 35m
Ryanair
Lot FR 2122 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sat, Oct 19 | 06:15AM
Praga (PRG)
flight_land Sat, Oct 19 | 07:50AM
(CRL)
POWROTNY : (CRL) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:2h 00m
Wizz Air
Lot W6 1382 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sat, Oct 19 | 09:15PM
(CRL)
flight_land Sat, Oct 19 | 11:15PM
Warszawa (WAW)
LOT Polish Airlines
697 zł399 zł
Zaoszczędź 43 % względem średniej ceny tego połączenia.
Bez przystanków
04:50PM
07:05PM
Warszawa (WAW) 2h 15m Amsterdam (AMS)
Wed, Dec 25 Wed, Dec 25
Bez przystanków
10:30AM
12:25PM
Amsterdam (AMS) 1h 55m Warszawa (WAW)
Sun, Dec 29 Sun, Dec 29
Zawiera podatki i opłaty. Ceny wskazane w walucie PLN .
flight Szczegóły lotu clear
loyalty Doskonały wybór! Ten przelot objęty jest ochroną przy spadku ceny. Jeśli cena biletu spadnie, otrzymasz zwrot różnicy.
clear
WYLOT : Warszawa (WAW) Do Amsterdam (AMS)
CZAS PODRÓŻY:2h 15m
LOT Polish Airlines
Lot LO 267 | Ekonomiczna
flight_takeoff Wed, Dec 25 | 04:50PM
Warszawa (WAW)
flight_land Wed, Dec 25 | 07:05PM
Amsterdam (AMS)
POWROTNY : Amsterdam (AMS) Do Warszawa (WAW)
CZAS PODRÓŻY:1h 55m
LOT Polish Airlines
Lot LO 266 | Ekonomiczna
flight_takeoff Sun, Dec 29 | 10:30AM
Amsterdam (AMS)
flight_land Sun, Dec 29 | 12:25PM
Warszawa (WAW)
Niestety, brak lotów spełniających Twoje kryteria. Spróbuj wyczyścić filtry lub wybrać inną datę. warning

Częste pytania na temat lotów do Europa

Którzy przewoźnicy kursują regularnie do Europa z Polska ?

Najpopularniejsze linie lotnicze kursujące regularnie na trasie Polska - Europa to: Ryanair, LOT Polish Airlines i Wizz Air .

Jak długo trwa zazwyczaj przelot z Polska do Europa włącznie z przystankami?

Przelot na trasie Polska - Europa zajmuje zazwyczaj 0 godzin i 51 minut .

Na które lotniska można przylecieć najtaniej z Polska ?

Najtańszym lotniskiem przy przylocie do Europa z Polska jest Warszawa Airport (WAW). Możesz zarezerwować lot z Warszawa do London za 58 zł.
Regulamin Obowiązują zasady regulaminu. Ceny podlegają ograniczeniom terminów i dostępności. Podatki, opłaty i dopłaty administracyjne są uwzględnione w przedstawianych cenach. Rzeczywiste ceny mogą nieznacznie odbiegać od przedstawianych na FlightNetwork.com, gdyż administrator witryny nie ma kontroli nad decyzjami przewoźników i nie jest informowany z wyprzedzeniem o zmianach cen. Niektóre ceny mogą nie być aktywne i reprezentować jedynie okazje znalezione przez użytkowników witryny w przeszłości.
notifications_active Wyślij powiadomienie w razie spadku ceny
Znajdź dla mnie okazje
W jedną stronę Powrotny Wiele miast
Dorośli
indeterminate_check_box 1 add_box
Dzieci
indeterminate_check_box 0 add_box
Niemowlęta
indeterminate_check_box 0 add_box
Ekonomiczna Premium Economy Biznesowa Pierwsza